Jei Anglija yra jūsų pirma šalis, į kurią norite emigruoti

Ieškote naujų ir perspektyvesnių darbo galimybių? Jūsų netenkina ilgos darbo valandos ir minimalus užmokestis? Tuomet puikiai suprantama, jei galvojate apie emigraciją. Kaip žinia, Anglija Lietuva maršrutas jau seniai pamėgtas ne tik lietuvių, tačiau ir daugelio kitų šalių gyventojų. Emigravimas į šią šalį vyksta jau daugelį metų.

Anglija LietuvaTodėl nieko stebėtino, jei ir jūs nusprendėte laimės ieškoti būtent Anglijoje. Galbūt joje jau kurį laiką gyvena ir dirba jūsų draugai ar giminaičiai? Jei taip, tuomet pradžia svečioje šalyje turėtų būti paprastesnė ir lengvesnė. Kai šalia yra žmonės, kurie gali padėti ir patarti, pritapti užsienio šalyje būna paprasčiau.

Kita vertus, jei vykstate vieni ir žinote, kad Didžiojoje Britanijoje nebus jokių artimų žmonių, turite labai gerai apgalvoti visas emigracijai svarbias detales. Tai reiškia, kad turite sukaupti pakankamai lėšų, nuspręsti, kokiu būdu keliausite ir kur apsistosite, kai atvyksite į Angliją. Be abejo, tai tikrai ne vieninteliai svarbūs aspektai. Nepamirškite ir pagrindinio – darbo, kurį ruošiatės dirbti.

Jei iki šiol Lietuvoje dirbote tik protinį darbą, tuomet turite psichologiškai paruošti save sunkesniam fiziniam darbui. Jei neturėsite pakankamos kvalifikacijos, kuri yra pripažįstama tarptautiniu mastu, tuomet reikia susitaikyti, kad pradžioje norimo darbo galite ir nerasti, todėl teks dirbti įvairius nekvalifikuotus darbus. Žinoma, pernelyg nenusiminkite – nekvalifikuoti darbai Anglijoje yra apmokami kur kas geriau nei mūsų šalyje. Tai yra, už tokį darbą gaunamo atlyginimo visiškai pakanka sumokėti už nuomą, transportą ir pragyvenimą.

Be abejo, kad laikas, praleistas svečioje šalyje, būtų lengvesnis, iš anksto pasirūpinkite visais svarbiausiais ir reikalingiausiais daiktais, kuriuos kasdien naudojate Lietuvoje. Nors tai sudarys nemažai papildomo svorio, neišsigąskite. Naudojantis Anglija Lietuva mikroautobusais keliaujančių vežėjų paslaugomis už prieinamą kainą su savimi galėsite transportuoti nemenko dydžio papildomą bagažą. Ką jau kalbėti apie nedidelę kelionės kainą. Vežėjų yra labai daug, todėl tarp jų vyksta didelė konkurencija, įtakojanti palankesnes kainas vartotojams. Todėl iš anksto suplanuokite visas savo išlaidas, apgalvokite, kokius sprendimus priimsite ir tinkamai pasiruoškite emigracijai.

Administratorius