Ką padovanoti vaikelio besilaukiančiai būsimai mamytei

Palaidinės ir tunikos nėščiosiomsJūsų žmona laukiasi? Greičiausiai norite ją pradžiuginti smagiomis ir šypseną keliančiomis dovanomis? Juk labai svarbu, kad kiekviena vaikelio besilaukianti būsima mama jaustųsi labai komfortiškai, jaukiai ir būtų mylima. Tačiau, kai yra tiek daug įvairių pasirinkimų, gali būti pakankamai sudėtinga išsirinkti pačias tinkamiausias dovanas. Todėl pateiksime jums kelis naudingus patarimus, kurie palengvins visą šį procesą.

Palaidinės ir tunikos nėščiosioms

Bėgant laikui, pilvukas vis labiau didėja ir ryškėja, o tai reiškia, kad tampa sudėtingiau judėti, lengviau pavargstama ir visų svarbiausia – ima nebetikti iki tol puikiai tikę drabužiai. Todėl suknelės ar palaidinės ir tunikos nėščiosioms gali būti labai puiki dovana, kuri pradžiugins jūsų mylimąją ir leis papildyti jos drabužių spintą moderniais ir komfortiškais drabužiais.

Odos priežiūros priemonės

Tai labai svarbu kiekvienai vaikelio besilaukiančiai moteriai. Kiekvieną mėnesį kūdikis mamos pilve didėja, todėl plečiasi moters apimtys. Tokiu laikotarpiu gali atsirasti strijos ir kiti odos pakitimai. Todėl norint palengvinti visą nėštumo laikotarpį, naudinga naudoti įvairius kremus ir losjonus, kurie sumažintų odos įlinkimus, strijas ir suminkštintų bei naudingomis medžiagomis prisotintų odą.

Timpos

Turbūt pastebėjote, kad nėštumo metu moterys dažnai dėvi timpas. Tai labai patogus drabužis, kuris taip pat sumažina riziką, kad prasidės venų varikozė. Todėl galite peržvelgti tokio tipo drabužius ir pasirinkti tinkamiausius.

Naujagimio rūbeliai

Tai dar vienas pasirinkimas, kuris gali tapti puikia dovana būsimai mamytei. Žinoma, naujagimio drabužėlius geriausia pirkti tuomet, kai jau žinoma jūsų vaikelio lytis. Kita vertus, visuomet galima rinktis universalius drabužėlių modelius, pasižyminčius tiek berniukams, tiek ir mergaitėms tinkančiomis spalvomis.

Nėščiosioms skirta pagalvė

Tai tobula dovana, kuria neabejotinai džiaugsis kiekviena būsima mama. Kuo labiau artėjama link devinto nėštumo mėnesio, tuo sunkiau tampa gerai ir patogiai išsimiegoti. Tuo tarpu geras ir ramus miegas būsimai mamai yra labai svarbus, todėl nėščiosioms skirta pagalvė gali gerokai palengvinti miegą ir suteikti daugiau komforto.

Naujagimio dienoraštis

Jei norite nustebinti savo mylimąją, taip pat galite padovanoti ir naujagimio dienoraštį, kurį gimus vaikeliui, pildysite kartu su savo antrąja puse.

Administratorius