Šiuolaikinis pokerio pasaulis

Pokerio taisykles

Šiandienis pokerio pasaulis yra milžiniškas. Šis žaidimas žaidžiamas tarp dviejų – dešimties žaidėjų. Egzistuoja labai daug skirtingų pokerio rūšių: „Omaha“, „Texas Hold‘em“, „Five Card Draw“, „Seven Card Stud“ ir kt. Kiekviename iš šių žaidimų žaidžiama su 52 kortų kalade. Kai kuriuose žaidimuose gali būti naudojama papildoma korta. Žinoma, skiriasi ir pokerio taisykles, kuriomis pasižymi viena ar kita pokerio rūšis.

Pagrindinis pokerio žaidėjo tikslas – savo turimomis kortomis laimėti prieš kitus oponentus ir susižerti visą banką (t.y. žetonus arba grynuosius pinigus, kurie yra statomi kiekvienos partijos eigoje). Kaip jau buvo minėta, pokeris gali būti žaidžiamas kartu su skirtingu žaidėjų skaičiumi, todėl reikėtų įvertinti tai, kas jums tinka labiausiai. Jei kalbame apie turnyrus – tuomet įprastai žaidėjų skaičius prie vieno stalo yra 8-10. Tuo tarpu, jei tai yra įprastas žaidimas, gali pakakti ir vos dviejų žaidėjų.

Be abejo, nereikėtų manyti, kad pokeryje viską lemia tik žaidėjų sėkmė. Pokeris, tai matematinis ir loginis žaidimas, kuriame persipina labai daug skirtingų detalių. Būtent todėl, jei pradedantieji pokerio žaidėjai neskiria daug laiko ir dėmesio teorinių ir praktinių žinių kaupimui, anksčiau ar vėliau jie gali susidurti su dideliais pralaimėjimais. Priešingu atveju, skiriant daug pastangų tam, kad išmoktumėte kuo daugiau, galite pasiekti puikius rezultatus.

Taip pat reikėtų suprasti, kad mokymasis žaisti pokerį, nėra vienos ar kelių dienų darbas. Tai daug laiko reikalaujantis procesas. Kiekvienas žaidėjas savo įgūdžius lavina vis kitokiais būdais, tačiau visuomet rekomenduojama atsižvelgti į profesionalių pokerio žaidėjų patarimus. Galima mokytis ne tik iš savo klaidų (kurios neretai kainuoja labai brangiai), tačiau ir iš kitų žaidėjų, todėl visa tai padeda lengviau įsisavinti visas pokerio subtilybes.

Taigi, jei šis žaidimas jus domina jau kurį laiką ir vis dažniau puoselėjate viltis tapti puikiais pokerio žaidėjais, galinčiais išgyventi žaidžiant pokerį, tuomet imkitės darbo jau dabar. Prieš jūsų akis laukia labai ilgas kelias, tačiau jei nenuleisite rankų ir sieksite savo tikslo, galų gale galėsite tapti sėkmingais žaidėjais.

Administratorius