Skirtingos prezervatyvų rūšys paįvairinti jūsų seksualiniams potyriams

Prezervatyvai

Ar pastebėjote, kiek daug žmonių apie lytinio akto nutraukimą galvoja teigiamai? Trumpiau tariant, jie mano, kad toks būdas gali apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Deja, bet tai tikrai nėra išeities. Jau nekalbant apie galimas lytiniu keliu plintančias ligas. Todėl jei iki šiol taikėte būtent tokią metodiką, kuri jūsų manymu turėjo padėti išvengti nėštumo, pats metas tokią savo nuomonę akimirksniu pakeisti.

Jei norite labai paprasto, greito, nebrangaus ir saugaus metodo – rinkitės prezervatyvus. Tai jau ištisus dešimtmečius populiariausiomis pripažįstamos kontraceptinės priemonės, nesukeliančios jokio pašalinio poveikio (jei pasirenkamos ir naudojamos tinkamai).

Kadangi prezervatyvai yra labai įvairių formų, dydžių ir savybių, juos renkantis reikėtų labai gerai apgalvoti savo keliamus reikalavimus. Jei iki šiol šių apsaugos priemonių atsisakydavote vien todėl, kad manėte, jog prezervatyvai sumažina seksualinius pojūčius, taip pat tokios nepagrįstos nuomos reikėtų atsisakyti.

Kaip jau buvo minėta, šiandieninė rinka vartotojams siūlo didelį prezervatyvų asortimentą. Tai reiškia, kad galite rasti geriausiai jūsų dydį atitinkančią apsaugos priemonę. Taip pat galite rinktis ir skirtingo storumo prezervatyvus. Nepamirštant ir įvairių specifinių prezervatyvų savybių, tokių kaip rantytas, grublėtas ar taškuotas paviršius. Dėl skirtingos prezervatyvų formos, lytinio akto metu galima tikėtis ir labai skirtingų pojūčių. Tai yra aktualu ne tik vyrams, tačiau ir moterims. Todėl pasirinkus tinkamą šių apsisaugojimo priemonių rūšį, galite gerokai praturtinti savo seksualinį gyvenimą.

Taigi, galima drąsiai nuraminti visus skeptikus, manančius, kad šios priemonės nėra tinkamas sprendimas. Jei norite, kad jūsų lytinis gyvenimas būtų saugus (būtų iki minimumo sumažinta nepageidaujamo nėštumo rizika bei galimybė užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis) ir praturtintas įvairiais maloniais pojūčiais – būtinai išbandykite įvairias prezervatyvų rūšis.

Nesibaiminkite eksperimentuoti. Jei vieni prezervatyvai jums netiko ir neleido pajusti tikrojo malonumo, išbandykite kitus. Jų asortimentas labai platus, todėl galų gale tikrai rasite būtent tokią rūšį, kuri tiks tiek jums, tiek ir jūsų partnerei. Visų svarbiausia, kad tai yra saugios ir nebrangios priemonės – ypač tuomet, jei prezervatyvus rinksitės specializuotose internetinėse parduotuvėse.

Administratorius