12 mėn. vestuvių planas

Vestuvių vedėjai

Ar esate girdėję apie 12 mėnesių vestuvių planą? Tai padeda visus svarbiausius darbus atlikti efektyviau ir sistemingiau. Pateiksime jums vestuvių organizavimo etapus, kurie gali praversti jūsų būsimai šventei.

12–6 mėn. iki vestuvių

Šiuo laikotarpiu būsimi vestuvininkai turėtų nuspręsti, kokių daiktų ir kokių paslaugų prireiks jų vestuvėms. Pavyzdžiui, pagalvokite, kokie vestuvių vedėjai dalyvaus jūsų šventėje. Tuomet radę jūsų reikalavimus atitinkančius profesionalus, susisiekite ir aptarkite tolimesnes detales. Nurodykite būsimų vestuvių datą, papasakokite apie vestuvių tematiką, svečių skaičių ir išsakykite kitus savo pageidavimus. Jei vestuvių vedėjų paslaugas rezervuosite iš anksto, galėsite būti tikri, kad vestuvių dieną jūsų šventėje dalyvaus tikri savo srities specialistai.

Tai galioja ir visoms kitoms paslaugoms, t.y. tiek vestuvių muzikantams, profesionaliems dainininkams, didžėjams, tiek ir garso bei šviesų aparatūros nuomos paslaugų teikėjų pasirinkimui.

Be abejo, šiuo laiku taip pat reikia išspręsti ir vestuvinės suknelės pasirinkimo klausimą. Kuo anksčiau tai atliksite, tuo užtikrinčiau ir ramiau jausitės, nes žinosite, kad vestuvių dieną atrodysite pribloškiančiai.

4 mėn. iki vestuvių

Pats metas pasirūpinti floristu, vestuvių šventės vietos dekoracijomis, virtuvės šefo paslaugomis, meniu sudarymu ir gėrimais. Be to, likus 4 mėn. iki vestuvių būtų pravartu išsiųsti pakvietimus savo būsimų vestuvių dalyviams. Suprantama, kad pakvietimai turėtų būsi suasmeninti, tokiu būdu parodant didelę pagarbą ir rūpestį.

1-2 mėn. iki vestuvių

Apgalvokite, kokio grožio salono specialistams patikėsite savo makiažą ir šukuoseną. Be abejo, galbūt visuomet lankotės viename pasirinktame salone ir šį kartą taip pat nenorėsite nieko keisti. Bet kuriuo atveju laiką reikėtų rezervuoti iš anksto. Taip pat rekomenduojama savo pasirinktą vestuvinį makiažą ir šukuoseną bent kartą išbandyti dar prieš vestuvių dieną. Tai reiškia, kad likus keliems mėnesiams, galite apsilankyti salone ir užsakyti minėtas paslaugas. Tai leis įvertinti ar jūsų pasirinkimas iš tiesų yra tinkamas.

Žinoma, nepamirškite ir vestuvinių automobilių nuomos, medaus mėnesiui skirtos vietos pasirinkimo (lėktuvo bilietų įsigijimo, viešbučio rezervacijos ir kt.) bei kitų jūsų vestuvių tematikai svarbių užduočių.

Administratorius