Ką mums sako mūsų sapnai

sapnuoti pinigusSapnuojame visi. Pasineriam į miegus ir kone tuo pat metu neriame ir į sapnų pasaulį. Ar kada susimąstėte, kiek svarbūs yra sapnai mūsų gyvenime? O gal visai nesvarbūs? Akivaizdu, kad vieni žmonės turi vieną nuomonę, kiti jiems prieštarauja ir sako, kad yra visiškai kitaip. Taigi, ar sapnai gali mums ką nors pasakyti apie mūsų ateitį, kaip jie formuojasi, kas juos valdo? Ar galime valdyti sapnus ir būti sąmoningi sapnuodami? Daug kas teigia, jog ir sapnai yra reikšmingi ir sapnus galima valdyti savo mintimis. Tačiau, jei sapnuoti vandenį reiškia turtus ir gerovę, tai dar nereiškia, kad sąmoningai sapnuose galvodami apie vandenį patirsime tuos turtus ir gerovę.

                  Sapnai aiškinami jau seniai. Senų senovėje žmonės kreipdavo dar didesnį dėmesį į sapnus ir manydavo, kad jie itin svarbūs, gali pasakyti apie ateitį, perspėti ar patarti kažką padaryti ar to nedaryti. Žinome istorijų, kaip žmogus susapnuoja, kad turi pasielgti taip ar kitaip ir patiria didžiulę sėkmę ar išvengia nelaimingo atsitikimo. Sapnininkai, surašyti paaiškinti, ką mūsų sapnai reiškia, yra gana apibendrinti. Tai yra, sapnuoti pinigus ar sapnuoti vandenį nereiškia konkretaus dalyko, tai priklauso nuo to, kur tie pinigai ar koks tas vanduo. Todėl sapnininkai pateikia tik apibendrintas sapnų reikšmes. Pavyzdžiui, sapnuoti pinigus gali reikšti, kad esate gobšus, kitu atveju gali reikšti, kad esate stropus ir taktiškas. Tačiau viskas priklauso nuo to, kaip tuos pinigus sapne matote, ką su jais darote. Todėl nereikia kiekvieno sapno vertinti tik vienareikšmiškai, tuo suteikiant dar didesnę galią reikšmei, apie kurią galvojama.

                  Ar verta tikėti sapnininkais? Na tai kiekvieno pasirinkimas. Nėra konkrečių įrodymų, jog sapnininkai pasako tik tiesą ir visos sapnų reikšmės yra tiksliai aprašytos. Kita vertus, sapnų reikšmės aiškinamos jau daugybę šimtų metų ir jos nesikeičia. Kažką tą parašė, kažkodėl tai buvo perrašyta ir išliko iki šių dienų. Kokia buvo to pradžia ir kaip tai buvo nustatyta? Na, to nežinome, tačiau stebėdami savo sapnus ir skaitydami sapnininką galime aiškintis, ar mūsų sapnai pasitvirtina anot sapnininko ir matyti tai, ar sapnai visgi turi reikšmę ar ne. Kitaip sakant, paprasčiausia yra pačiam patikrinti.