Apsistojame kelionėse – quiet resorts Lanzorotės saloje

Dažnai atostogauti norime kuo geriausi. Įdomios lankytinos vietos, puikūs orai, tobulas maistas ir, žinoma, patys geriausiai viešbučiai ar kurortai. Normalu, natūralu, gražu ir visa kita. Tiek, kad viskas suderinti reikia ir daug laiko, ir daug pinigų. Paprastai, greitai ir pigiai kažin ar pavyks ilsėtis geriausiuose kurortuose valgant patį nuostabiausią maistą. Bet pabandyti nors kažkiek – ypač jei atostogas planuojate Lanzarote saloje.

Kuo ypatinga lanzarote island ir kodėl quiet resorts turėtų jus labai dominti? Pirmiausiai tuo, jog tai puiki vieta žiemos atostogoms. Kuomet net ir pietinėje Europoje orai pernelyg nelepina, nebent labai pasiseks, Kanaruose galima tikėtis kur kas geresnio klimato. Daugiau saulės, daugiau šilumos. Štai kodėl šioje vietoje Lanzarote ir quiet resorts joje traukia turistų dėmesį. Tepatraukia ir jūsiškį.

Kaip atrasti quiet resort in Lanzarote?

Geroms atostogoms visų pirma reikia geros vietos apsistojimui. Tikrai taip, paprastai ir konkrečiai – geras miegas, patogi lova, malonus aptarnavimas ženkliai pakelia atostogų kokybę. Amžinas šurmulys, neveikiantis kondicionierius arba tiesiog triukšmingi kaimynai viešbutyje tikrai neprisidės prie gerų atostogų. Būtent dėl to dauguma turistų ieško quiet resorts in lanzarote, tai yra kažkokių ramesnių, jaukesnių, patrauklesnių kurortų, toliau nuo nuolat ūžiančio jaunimo ir taip toliau ir panašiai. Juk tyla, ramybė, viskas, kas palenda po žodžiu quiet, tikrai padeda ilsėtis ramiau ir jaukiau. Leiskime sau tai ir bus nuostabu.

quiet resorts in lanzarote

Žinoma, nebūtinai viską rinktis reikia kurorto lygmeniu. Net ir tame pačiame mieste, pavyzdžiui Playa Blanca Lanzarotėje, galite rasti labai skirtingų vietų apsistojimui. Tai gali ir ramus viešbutukas miestuko pakraštyje, ir nuolat šurmulyje paskendę apartamentai. O jei ieškosite quiet places to stay in lanzarote, turbūt gausite pačių įvairiausių rekomendacijų. Kaip pavyzdžiui čia – https://lanzarote-holidays.eu/lanzarote-quiet-places-to-stay/

Svarbiausia – gana aiškiai įsivertinti, ko norite būtent jūs. Tuomet greičiausiai viskas bus gerai, pavyks atrasti geriausią viešbutį, hostelį ar apartamentus ir tiesiog gerai pailsėti.

Nors šiek tiek bendrų principų vis tik yra. Didesniame kurorte, kaip ką tik minėta Playa Blanca lanzarote, quiet resorts turbūt bus kiek mažesnė tikimybė. Geriausia vis tik pasidairyti mažesnių kaimelių, miestelių, galbūt atokesnių vietų toliau nuo salos šurmulio centrų. Quiet places to stay in Lanzarote gali būti beveik bet kur – net salos gilumoje. Jei atostogų metu turėsite nuomotą automobilį, tuomet didelio skirtumo kur būtent nakvojate kaip ir nėra. Tai išlaisvina ir leidžia kur kas plačiau pasvajoti apie nakvynės vietas.