Baidarių nuoma: čiupk baidarę dabar ir čia!

Pavasarį, vasarą ar rudens pradžioje galite leisti laisvalaikį taip kaip dar niekada nesvajojote. Viskas ką jums reikia padaryti, tai suvesti internete raktinius žodžius „baidariu nuoma“ ir pasirinkti įmonę, kuri nuomoja baidares jums artimiausioje vietoje, paskambinti jiems, atlikti rezervaciją ir galiausiai mėgautis plaukimu pasirinkta upe! Plaukti baidarėmis yra ne tik smagu, bet ir naudinga. Fizinis aktyvumas kiekvienam žmogui padeda atsikratyti nepageidaujamų ligų, o mankšta irkluojant bus puikus ir nepamirštamas nuotykis.

Baidariu nuomaPasiimkite su savimi šeimą, draugus, giminaičius. Organizuokite išleistuves, įmonės šventes, gimtadienius ar mergvakarius/bernvakarius su kvapą gniaužiančia pramoga vandenyje – baidarėmis.  Tikriausiai jau pabodo švęsti šventes tiesiog sėdint už vaišių stalo. Paįvairinkite savo susibūrimus tuo, kas suteiks daug malonumo ir sukels puikias emocijas.

Galima plaukti vieną arba kelias dienas. Priklauso nuo jūsų pasirinkto maršruto ir noro. Plaukiant kelias dienas, galėsite ilgiau pasidžiaugti įspūdingo grožio Lietuvos kraštovaizdžiais, taip pat pabūti su draugais, nakvoti gryname ore, surengti iškylą ar suorganizuoti įvairius žaidimus. Plaukiant baidarėmis taip pat galite lenktyniauti, tokiu būdu paįvairindami šią pramogą. Įprastai tie, kurie užsako baidarių nuomos paslaugas, taip pat galiausiai nori ir pailsėti, todėl šių paslaugų teikėjai gali pasirūpinti, kad galutiniame maršruto taške jūsų lauktų ir sodyba su pirtele. Todėl jei jums aktualios kompleksinės paslaugos, iš anksto pasidomėkite ar jūsų pasirinkti paslaugų teikėjai gali tai pasiūlyti.

Nepamirškite įsidėti maisto ir kitų kelionei baidarėmis reikalingų daiktų. Patogūs drabužiai, apsauga nuo saulės, palapinė (jei miegosite lauke) ir svarbiausia gera nuotaika – visą tai turėkite su savimi. Baidarė įprastai būna gana talpi, todėl galite pasiimti viską, ką norėsite, tačiau nepamirškite apsaugoti elektroninius prietaisus, kad jie neperšlaptų. Retai, tačiau pasitaiko, kad baidarės apvirsta arba pradeda lyti lietus, todėl kai kurie mobilieji telefonai yra atsparūs vandeniui, bet jei jūsiškis ne toks, pasirūpinkite jo apsauga nuo drėgmės.

Plaukti baidarėmis rekomenduojama kiekvienam – tai ne tik poilsis gamtoje, bet ir nepamirštamas nuotykis draugų, šeimos ar giminaičių apsuptyje, mankšta ir bene geriausias laisvalaikio praleidimo būdas.

Administratorius