Pigūs lėktuvų bilietai nėra retenybė

Pigūs lėktuvų bilietaiKaip ir bet kurioje kitoje srityje, taip ir keliaudami lėktuvais visi stengiamės kaip įmanydami daugiau sutaupyti. Nors kelionė lėktuvu vis dar laikoma brangiu keliavimo būdu, norime jums duoti kelis naudingus patarimus, kurie puikiai pasitarnaus ieškant pigesnių skrydžių, o pigūs lėktuvų bilietai mažiau ištuštins jūsų piniginę.

1. Mokesčiai už papildomas paslaugas: ieškodami lėktuvo bilietų, visada atkreipkite dėmesį į tai, ar skrydžių bendrovė, kurios paslaugomis naudositės, automatiškai nepažymi papildomų paslaugų, kurių užsakyti jūs nepageidaujate. Kiekviena skrydžių bendrovė tokių paslaugų turi ne vieną ir ne dvi, ir dažnai jos yra nepigios. Be to, jei galite, atsiskaitykite tokia banko kortele, kuria naudojantis skrydžių bendrovė netaiko papildomų mokesčių.

2. Kelionių agentūrų naujienlaiškiai: sutikę gauti didžiausių kelionių agentūrų naujienlaiškius, galite sulaukti puikių pasiūlymų. Kelionių agentūros surenka geriausius skrydžių pasiūlymus iš įvairių skrydžių bendrovių ir informaciją apie lėktuvų bilietams taikomas nuolaidas išsiunčia savo prenumeratoriams. Tai ypač patogu, jei neturite daug laiko pigių bilietų paieškoms.

3. Kelionė į abi puses: pigūs lėktuvų bilietai jau senokai turi vieną ypatumą. Visada palyginkite kelionės tik į vieną pusę ir kelionės į abi puses kainą. Dažniausiai kelionės į abi puses bilietai būna pigesni už tuos, kurie skirti skrydžiui tik į vieną pusę.

4. Tikrinkite kainą: jei pastebėjote, kad bilieto kaina sumažėjo, lyginant su ta, kuri buvo, kai užsisakėte savo bilietą, galite susisiekti su skrydžių bendrove ir pabandyti išspręsti šią problemą. Dažnai klientas gali susigrąžinti permokėtą sumą. Visada patikrinkite bilietų kainas po to, kai įsigyjate bilietą. Kiekvieną dieną oro linijos gauna didžiulį pelną iš klientų, kurie nesivargina iš naujo patikrinti kainų. Kartais tokiais atvejais oro linijų darbuotojai pasiūlo nemokamus nuolaidų kuponus, kuriuos ateityje galėsite panaudoti, pirkdami lėktuvo bilietus.

 5. Taškų (mylių) kaupimo kortelė: kai kurios skrydžių bendrovės keleiviams siūlo įsigyti taškų arba mylių kaupimo korteles. Turėdami tokią kortelę, ir naudodamiesi konkrečių skrydžių bendrovių paslaugomis, kaupiate taškus, kuriuos vėliau galite iškeisti į įvairius suvenyrus arba pigesnį lėktuvo bilietą. Jei skraidote labai dažnai, nenustebkite, kad vieną dieną bilietą galėsite įsigyti nemokamai.

6. Būkite lankstūs: pasistenkite, kad jūsų kelionių datos būtų lanksčios. Tokiu būdu jūs galėsite palyginti skrydžių kainas ir užsisakyti pigiausius skrydžius. Taip pat, jei būsite lankstūs, turėsite dar vieną puikų pranašumąankstyvi ir vėlyvi skrydžiai yra pigesni nei tie, kurie vyksta bet kuriuo kitu dienos metu. Nepamirškite ir paskutinės minutės skrydžių, kurie dažnai būna pigesni net už pačius pigiausius bilietus.

Ką gi, turbūt jau supratote, kad iš tikrųjų kelionės neturi būti reta prabanga. Pigūs lėktuvų bilietai kiekvienam keliautojui padeda sutaupyti ir pajusti malonumą keliaujant.

Administratorius