Be ko neišgyventume šaltojo metų laiko?

megztiniaiRetorinis klausimas į kurį galima rasti begalę atsakymų variantų, pradedant šiltu radiatoriumi, vilnonėmis kojinėmis, baigiant kepure ir šiltu megztiniu. Apie pastarąjį pakalbėsime plačiau. Juk jis pirmasis nugula ant mūsų pečių vėsiais besibaigiančios vasaros vakarais ir saugo nuo šalčio visą šaltąjį metų laiką. Tačiau šildymas nėra vienintelė megztinio funkcija, megztiniai yra ir stilinga apranga galinti sukurti vienokį ar kitokį įvaizdį. Tad nuo ko pradėti, siekiant, jog rudenį pradėtume su stilingais megztiniais spintoje.

Senų megztinių inventorizacija

Palikti – megztinį su neapkrauta apykakle

Išmesti – megztinius iš itin plonos medžiagos, kuri susiklostuoja ant pilvo „barankėlių“.

Palikti – megztinį su diržu, kuris išryškina liemenį (tinka turinčios didesnę krūtinę ar platesnius klubus)

Išmesti – moliūgais, kalėdų eglutėmis, dideliais sezoniniais piešiniais dekoruotus megztinius.

Išmesti – perdidelius, permažus, labai aptempiančius megztinius, suplyšusius, išteptus ir nebeišsiplaunančius megztinius.

Kokiais megztiniais papildyti spintą?

Per galvą maunamas megztinis. Paprastas per galvą maunamas megztinis puikii dera tiek prie klasikinių kelnių, sijono, džinsų ar sukneles.

megztukas-vitale-cj134-1Švarkelio stiliaus megztinis iš pirmo žvilgsnio atrodo oficialiau, tad puikiai dera prie darbinės aprangos. Megztinis su užtrauktuku ar įstrižu užtrauktuku prideda subtilu jaunatvišką akcentą.

Susagstomas V formos apykaklės megztinis. Gilesnė iškirptė pabrežia privalumus, o paprasta palaidinė po šiuo megztiniu sukuria konservatoriškesnį įvaizdį. Tai klaiskinis megztinis derinamas prie įvairiausių rūbų, todėl galima įsigyti kokybišką keliems sezonams.

Šį rudenį nesuklysite įsigiję raudonos spalvos megztinį, kadangi tai madingiausia šio rudens ir žiemos spalva. Klasikinė ir moteriškumu dvelkianti raudona „sušildo“ žvilgsnį pasimetusį pilkoje ir šaltoje minioje. Tačiau nereikėtų nuvertinti ir kitų rudenio spalvų, kaip gamtoje, taip ir jūsų spintoje turėtų būti rudų, rausvai geltonų, tamsiai raudonų, žalsvų ir oranžinių atspalvių rūbų. Taip pat derėtų atkreipti į dideliais raštais margintą megztinį.