Laiminga moteris – geriausia dovana aplinkiniams

lilita apatinis trikotazasNenumaldomai artėjant didžiųjų žiemos švenčių laikotarpiui, pradedu galvoti apie kalėdines dovanas, būdus nudžiuginti artimuosius ir mylimuosius bei pačiai tapti bent kiek laimingesne. Juk sakoma, šypsena užkrečiama, o kas verčia mane šypsotis ir tuo džiuginti kitus? Ogi apatinis trikotažas.

Deja vis dar yra vyresnių moterų, kurios perkreipia lūpas išgirdus kažką apie apatinius, tarsi kalba suktųsi apie raudonųjų žibintų kvartalą(sovietmečio palikimas?). Net ir mano mama, kurią atrodo jau supažindinau su mados tendencijomis, vis dar kreivai žiūri į mane laimingą išpakuojančią naują apatinio trikotažo siuntinuką iš populiarios el. drabužių parduotuvės. Kelis kart net leptelėjo „kam tau tas grožis, jei net vyro neturi“. Ką gi, teko vėl vesti paskaitą tema „rengiuosi ne dėl tavęs, kažkokios princo ant balto žirgo, darbdavio ar kasininko prekybos centre, rengiuosi dėl savęs“. Nors apatinio trikotažo nemato arba mato tik mylimiausiasis (na dar kartais gydytojas), tačiau gražius apatinukus renkuosi ne dėl demonstravimo, o dėl savęs.

Gražus ir tinkamas apatinis trikotažas suteikia pasitikėjimo savimi. Ryte, kad ir kokia būtų bloga nuotaika, kad ir koks tirštas rūkas plauktų palei langus, tačiau užsivelku savo gražųjį raudoną apatinių komplektuką ir jausmas toks, tarsi pro langus šviestų saulę, o aplink būtų puokštės mėgstamų gerberų. Žodžiu, tiesiog gera. Tai suteikia pasitikėjimo savimi, nuotaika pakyla, atsiranda motyvacijos nuversti kalnus ir užkariauti neatrastas valdas. Mažytis drabužėlis, tačiau psichologiškai turi ypatingą reikšmę.

Be to, gerus apatinius verta rinktis ir todėl, jog jie formuoja mūsų figūrą. Jau pastebėjau kuri liemenėlė man labiau tinka prie švarkelio, kuri prie lygaus megztinio, žinau ką rinktis verslo susitikimui, kad krūtinė nebūtų pastebima ir akcentuota ir žinau kokią liemenėlę rinktis einant į pasimatymą. Ir taip, tikrai dviejų liemenėlių jokiais būdais neužtenka moters gyvenime.

Apatinis trikotažas kaip batai. O apie batus sakoma, „duok moteriai gerus batus ir ji užkariaus pasaulį“. Tas pats ir su apatinukais – jie priverčia moterį jaustis geria, jaustis laimingai ir ta laime užkrėsti kitus.