Pagyvinkite savo garderobą liemenėmis

apsipirkti

Dažnai liemenės asocijuojasi su rimtu, kiek atgyvenusiu stiliumi, kurį mėgsta garbingo amžiaus bibliotekininkės. Nesąmonė! Liemenės gali tapti išties mylima jūsų stiliaus dalis, be to, jau kelis pastaruosius metus jos labai madingos ir mėgstamos garsiausių pasaulio mados namų dizainerių.

Šiuo metu populiarumo viršūnėse karaliauja natūralaus arba dirbtinio kailio liemenės, kurios šiek tiek primena bohemiškus hipių laikus. Šias liemenes galima derinti ir prie laisvo stiliaus suknelių, ir prie džinsų. Be to, tai itin praktiškas daiktas, kuris jus visada sušildys ir apglėbs jaukumu. Tiesa, jei esate šiek tiek stambesnio sudėjimo, geriau rinktis ne laisvai krintančias kailines liemenes, o įliemenuotą modelį, kuris vizualiai paryškins jūsų liemenį.

Jei nepatinka kailis arba su juo jaučiatės nepatogiai, visada galite įsigyti odinę liemenę. Tiesa, kartais galima išgirsti nuomonę, kad odinės liemenės – tai baikerių stiliaus dalis, tačiau tai visiškas absurdas. Odiniai drabužiai moterims– klasikinis pasirinkimas, jie atrodo gundančiai ir padeda moteriai sukurti intriguojantį stilių. Be to, liemenė liemenei nėra lygu. Šiek tiek įliemenuotos, pailgintos liemenės be sagų ir lengvai į apačią krentančiais atlapais puikiai tinka prie dalykinio stiliaus. O štai lyg lateksas prigulusi oda kuria seksualų, charizmatiškos moters įvaizdį.

Džinsiniai drabužiai moterims visada buvo ir liks madingi, ši taisyklė galioja ir liemenėms. Tiesa, džinsinės liemenės – tai laisvalaikio apranga, kuria galite drąsiai derinti prie įvairiaspalvių marškinėlių, suknelių ir odinių papuošalų, pavyzdžiui, lininės suknelės, sujuostos plonu rusvu odiniu dirželiu ir trumpos džinsinės liemenės derinukas yra išties žavus ir šiek tiek valiūkiškas.

O štai klasikinio kirpimo liemenės – puikiai tinka prie dalykinio kostiumėlio, kai nesinori vilkėti švarkelio. Tai puikus pasirinkimas vasarai, tačiau, jei jaudinatės, kad atrodysite nuobodžiai ar priminsite pilką pelytę, visada galite rinktis lengvo ar net permatomo audinio palaidinę, nesijaudindama, kad atrodysite vulgariai, nes liemenė pridengia krūtinę, tačiau palieka vietos moteriškumui.

Taigi, liemenės – puikus pasirinkimas, jei norite šiek paįvairinti ar sukurti unikalų savo stilių. Ir patikėkite, toks pasirinkimas tikrai nekvepia praėjusio amžiaus mada.