Atsibodusioms užuolaidoms pakeisti – roletai plastikiniams langams

Roletai plastikiniams langams

Dabar yra pats tinkamiausias laikas permainoms! Atsibodusias iki žemės besidriekiančias užuolaidas metas pakeisti į tai, kas šiuo metu yra itin populiaru visoje Europoje. Tai roletai plastikiniams langams, kurie tiks ne tik jūsų darbo kambariui ar biurui, kaip buvo įprasta iki šiol, bet, taip pat, taps šiuolaikiška interjero detale jūsų namuose. Ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant roletus? Keletas patarimų į ką reikėtų atkreipti dėmesį:

Išmatuokite langus

Prieš renkantis roletus būtina žinoti savo langų matmenis, kuriuos norėsite uždengti. Paprasčiausiai išmatuokite savo langų ilgį ir plotį, kad preliminariai žinotumėte, į kokius roletus esančius parduotuvėje orientuotis.

Tvirtinimas

Nuspręskite kaip norėsite pritvirtinti savo išsirinktus roletus. Yra keli tvirtinimo būdai: prie sienos, prie lubų ir prie lango. Jei norite rinktis variantą prie sienos, reikėtų pagalvoti ar toje vietoje langai yra dažnai varstomi, nes prieš atidarant langą jums teks visuomet pirmiausiai pakelti patį roletą. Jei nenorite kaskart to daryti, patartina rinktis roletus, kurie montuojami viršutinėje lango dalyje, ant rėmo. Taip pat, galima tvirtinti roletus ir apačioje, tuomet audinys yra reguliuojamas iš apačios į viršų. Žmonės paprastai renkasi šį variantą norėdami užtikrinti privatumą akių lygyje, tačiau tuo pat metu įsileisti ir šiek tiek saulės šviesos.

Audinys

Dažniausiai roletų audiniai būna trijų tipų: permatomi, dalinai permatomi (šiek tek praleidžiantys šviesą) ir visiškai nepralaidūs saulės šviesai. Standartiškai audiniai gaminami iš poliesterio arba iš augalinio pluošto siūlų. Įmonės dažniausiai siūlo „diena-naktis“ tipo roletus, kurie yra gaminami iš dvigubo audinio. Vienas audinys permatomas, pralaidus saulės šviesai, kitas- tankus, skirtas visiškam privatumui ar apsaugai nuo saulės šviesos.

Dizainas

Tai yra interjero detalė, kuri pakeičia jau šiek tiek pabodusias užuolaidas. Roletai būna pačių įvairiausių spalvų, raštų ir medžiagų. Išsirinkti tinkamiausią sau nėra labai lengva užduotis. Svarbiausia, kad roletai derėtų prie viso kambario interjero. Nepatartina rinktis itin tamsių audinių, nes jie ne tik suteiks niūrumo pojūtį, bet ilgainiui nuo saulės gali ir nublukti.

Administratorius