Kaip įsigyti židinį pigiau?

Daugeliui žmonių pagrindiniai židinio privalumai slypi ne funkcionalume, o tose ypatingose ​​emocijose ir jausmuose, kuriuos jis leidžia patirti žmogui. Židinyje deganti ugnis asocijuojasi su namais, su šeima, su saugumo jausmu. Ramybės jausmas, atsirandantis šalia židinio, tampa pagrindiniu argumentu jo naudojimui. Gyvos ugnies spragsėjimas yra puikus antidepresantas.

Židinio dizaino detalės estetinės savybės taip pat yra labai svarbios. Židinys gali būti įvairių formų, dekoruotas natūraliu akmeniu, išskirtiniais rankų darbo kaltais gaminiais. Dažnai jis virsta svetainės centru, todėl kambarys tampa unikaliu. Gražaus dizaino ir viduje degančios ugnies derinys suteikia stiprų estetinį malonumą, apjungiantį regos, klausos, uoslės, lytėjimo pojūčius.

Kalbant apie funkcionalumą, židinio privalumai taip pat akivaizdūs. Tvirta konstrukcija su geru kaminu gali būti papildomas šilumos šaltinis namuose. Nusprendę savo namuose statyti židinį, turite įvertinti visus privalumus ir trūkumus, pasirinkti židinio tipą ir jo vietą. Klasikinis variantas tarp įvairių tipų židinių yra malkų deginimas, kurio istorija skaičiuojama šimtmečius. Natūraliausias židinys su atvira liepsna, turi dekoratyvinę ir šildymo funkciją.

Židinio privalumas yra tas, kad jis didžiąją šilumos dalį sukuria spinduliuote. Tai reiškia, kad įkaista ne tik oras ir pats židinys, bet ir visas kambarys. Židinys šiuo atveju veikia kaip prožektorius, kuris šviečia šiluma į visas puses. Spinduliuotę galite pajusti šalia židinio, maždaug dviejų ar trijų metrų atstumu. Tiesą sakant, spindulinis šildymas yra labai efektyvus, nes jis nešildo oro, bet šildo objektų paviršius. Tai yra, sienos, baldai ir žmogaus kūnas. Ir net kai židinys nustos degti, sienos išliks šiltos, nes jos sugeria šilumos spindulius. Ketaus ar plieno židinius tokius kaip Kratki pigiau galima įsigyti internetinėje parduotuvėje.