Sienų oro tarpo šiltinimas

Kartais atsiranda tokie svarbus klausimai, kokias medžiagas naudojant turėtų būti atliekamas sienų oro tarpo šiltinimas? Tarpai gali susidaryti statybos proceso metu. Viena iš dažniausiai nutinkančių situacijų, kai namas yra statomas naudojant plytas. Taip pat tai yra labai populiaru, jei yra pastatytas arba statomas medinis namas. Jau senai visi namų savininkai sugebėjo įsitikinti, kad oro tarpų šiltinimas turi būti atliekamas tik tokiu atveju, kai yra naudojamos kokybiškos ir patikimos šilumą izoliuojančios medžiagos. Be kurių tiesiog neįmanoma įsivaizduoti, kad darbai būtų patikimi. Senos medžiagos jau nėra naudojamos atliekant tokio pobūdžio darbus. Žinoma, šiuo metu yra naudojamos ekologiškos ir saugios medžiagos, kurios gali užpildyti net sunkiai pasiekiamus tarpus. Puikus to pavyzdys yra tokia medžiaga kaip ekovata, kuri atitinka visus šiuolaikinės medžiagos reikalavimus. Ši medžiaga gali užpildyti tiek mažus, tiek ir didelius oro tarpus, kurie padės jūsų namuose išsaugoti daugiau šilumos. Juk daugelis žino, kad per namo oro tarpus yra prarandamas labai daug šilumos, tai negali užtikrinti palankaus mikroklimato jūsų namuose. Šiais laikais energijos taupymo ir šildymo efektyvumo klausimas yra kaip niekada svarbus, kadangi nuolat auga šildymo kainos ir reikia surasti tinkamą alternatyvą norint išspręsti šį klausimą. Sutaupyti šilumą galima patikimai apšildant oro tarpus. Šiuo metu statybų rinkoje yra pateiktas pakankamai didelis statybinių medžiagų pasirinkimas, kurios yra naudojamos, kai reikia apšildyti tarpus.

Kai sienų oro tarpo šiltinimas yra atliekamas naudojant tokią medžiagą kaip ekovata darbai gali būti atliekami pagal visą namų fasadą. Pakankamai elastinga ekovata yra pakankamai gera ir patikima medžiaga, kuri yra pasirenkama labai dažnai, kai reiki apšildyti oro tarpus. Tam , kad su šios medžiagos pagalba būtų atliktas šiltinimas yra būtina turėti reikiamas žinias ir įgūdžius. Ši medžiaga turi viena labai svarbią ypatybę, kad ji nepažeis jūsų namo pamatų, kadangi ji jų nedeformuos. Purškiama termovata patikimai užpildys net ir sunkiai pasiekiamus tarpus. Tą patį galima pasakyti ir apie gegnes. Kai statybų metu yra naudojama tokia medžiaga kaip ekovata ji pasižymi tam tikromis savybės, pavyzdžiui, ji yra atspari liepsnai, aukštai temperatūrai, neleidžia sienose kauptis drėgmei, pasižymi puikiomis garus izoliuojančiomis savybėmis. Tai yra medžiaga, kuri yra atspari mechaniniam poveikiui. Su šios izoliuojančios medžiagos pagalba bus užtikrintas patikimas jūsų namo šiltinimas, bus patikimai užpildyti visi tarpai. Kai yra naudojama ekovata, kuri yra gaminama naudojant celiuliozę ji sugeba tinkamai pasipriešinti liepsnai ir gaisro plitimui. Ir ši medžiaga neturi jokių trūkumų, kurie galėtų padaryti juntamą žalą jūsų namui.

Kai šiltinimo medžiaga yra naudojama tinkamoje terpėje, ji jūsų tikrai nenuvils. Sienų oro tarpo šiltinimas, kai yra naudojama ekovata tai yra pats geriausias pasirinkimas statybų srityje. Jei jūs šį darbą mėginsite atlikti savarankiškai tai nereiškia, kad jums viską pavyks padaryti taip kaip reikia. Taigi pati geriausia išeitis šioje situacijoje yra kreiptis į profesionalus, kurie išmano savo darbus. Dažniausiai, kai yra atliekamas tarpų šiltinimas yra  naudojamas įpurškimo metodas, kai didelio spaudimo metu yra užpildomi įvairaus skersmens tarpai. Profesionalai tiesiog paspaudžia prietaiso gaiduką ir štai jau į tarpus yra pučiama medžiaga. Tokio metodo naudojimas be jokių abejonių yra racionalus pasirinkimas. Apšildydami savo namo oro tarpus jūs visų pirma pasirūpinsite savimi ir savo šeima. Nepamiršite, kad jaukus gyvenimas prasideda nuo šiltų namų.