Perkraustymo paslaugos – tai ne tik dėžučių panešiojimas

perkraustymaiKalbant apie perkraustymo paslaugos ar pervežimo paslaugos teikėjus, dažnai galvojama, jog tai yra paprastas darbas, kurį netingintis pilietis gali atlikti pats. Kam gi reikia mokėti pinigus už tai, ką gali atlikti pats – tokia lietuvių natūra. Tačiau plačiau pasidomėjus perkraustymo paslaugų specifika, sužinome, jog tai ne tik dėžučių panešiojimas, o ištisas mokslas ir kartais net menas. Tad su kuo susiduria perkraustymo specialistai?

Sunkių ar negabaritinių daiktų pervežimas

Jei supakuotus į dėžes daiktus gali panešti ir vaikai, tai pianino pernešimas jau suaugusių dėdžių reikalas. Ir netgi ne vieno, o kelių. Paprastai 4-6 vyrai gali pajudinti tradicinį pianiną iš vietos (180-300kg) arba tam procesui reikia 1-2 perkraustymo specialistų. Kodėl? Todėl, kad perkraustymu užsiimantys specialistai pasitelkia ne tik savo raumenų jėgą ir smegenų vingius, bet ir specialią techniką – ratukus, grandines, diržus, rankenas,  gerokai palengvinančias perkraustymą. Nereikia suktis galvos kaip nesudaužant pienino jį nuleisti stačiais laiptais, kaip jį saugiai ir neišderinant pervežti – viskuo pasirūpinta.

Naujų pirkinių atgabenimas

Sakykime įsigijote naują vonią. Graži, baltutėlė kaip pienas ir dailaus dizaino lengva kaip pūkas atrodanti vonia iš tikro sveria… 200kg. Nei daug nei mažai, bet į bagažinę netilps. Ant automobilio stogo taip pat joks protingas pardavėjas neleis jums jos užsidėti. Tad reikia profesionalų, kurie pervežtų naująją vonią saugiai.

Neįmanomų užduočių nėra

Visai neseniai perkraustymo įmonei teko pervežti specialias stakles, kurių gabaritai išties nemaži, o ir svoris virš 1000 kg. Misija neįmanoma? Tik ne profesionalams. Kaip ir pianinui, seifui, pramoninei viryklei ar kitam didelių gabaritų prietaisui pervežti yra išbandytos technologijos, taip ir tokiam gigantiškam kroviniui užtenka poros vyrukų.