Užuolaidos – namų aksesuaras

Svarstote, kaip atnaujinti savo namus? Norisi pagyvinti kambario interjerą, o gal pakeitėte baldus ir dėl jums nežinomų priežasčių vaizdas jūsų nedžiugina? Galbūt jums trūksta subtilaus akcento – užuolaidų!

Uzuolaidos ne tik puikiai tinka pagyvinti kambario interjerui, bet ir atlieka kitas funkcijas. Viena iš svarbiausių – sumažina į kambarį patenkančių saulės spindulių kiekį. Be to, užuolaidos apsaugo ir nuo aplinkinių žvilgsnių bei triukšmo.

UzuolaidosUžuolaidų pasirinkimas yra labai platus. Nuo lengvai krintančių šviesios medžiagos užuolaidų iki sunkių, tačiau didingai atrodančių juodų, grindis siekiančių ir prabangių bei rankomis siuvinėtų užuolaidų. Pritaikytos kiekvienam skoniui ir kambario stiliui. Kambarys gali atrodyti visiškai skirtingai – tam tereikia pasitelkti užuolaidų magiją. Svarbiausia yra išsirinkti tokias, kurios derėtų tiek prie viso kambario interjero, tiek ir prie jūsų pačių noro.

Apsvarstykite, kokių spalvų užuolaidų ieškote. Jei tai raštai, nuspręskite iš anksto ar norėsite dryžuotų ar languotų, puoštų piešiniais ar siuvinėtų. Pagalvoti tikrai yra apie ką, todėl dauguma įmonių siūlo prieš atvykstant, peržiūrėti užuolaidų katalogus, esančius internete. Jūs neskubėdami galėsite atrasti tokį modelį, kuris geriausiai tiks jūsų namams.

Pagalvokite ir apie tai, kiek šviesos norite įsileisti. Šviesios spalvos permatomos užuolaidos įleidžia daugiau saulės šviesos į kambarį, o šis tuo tarpu atrodo erdvesnis nei iš tiesų yra. Jei turite mažus langus, tikrai nepatartina jų dengti tamsiomis, storos medžiagos užuolaidomis. Atkreipkite dėmesį į baldus, jų spalvas ir derinkite užuolaidas prie jų. Jei pro langus matyti gražus vaizdas į gamtą, neverta jų dekoruoti tamsiomis užuolaidomis, leiskite sau gėrėtis gamta. Kita vertus, jei pro langus matote kaimynų langus ar nuolat ūžiančią nuo mašinų gatvę, tokiu atveju vertėtų langus puošti tamsiomis užuolaidomis, kad lauko triukšmas nepersikeltų į jūsų namus.

Audinius rinkitės atsakingai, atkreipkite dėmesį į audinio kokybę ir tai, kaip juo reikia rūpintis. Jei užuolaidų medžiaga labai ryški, gali būti, kad po keleto plovimų, jos gali pablukti. Taip pat nevertėtų ryškios spalvos užuolaidų kabinti toje pusėje, kur yra didelis saulės kiekis, nes ji gali nublukinti užuolaidas. Pasirinkite tinkamą spalvą, užuolaidų ilgį ir medžiagą. Atnaujinkite savo namus su geros kokybės užuolaidomis.

Administratorius