Komercinės patalpos Vilniuje: ar 2023-ieji bus palankūs verslui?

Nepriklausomai nuo ekonominės situacijos, komercinės patalpos Vilniuje visada buvo ir yra paklausios. Vis dėlto, daugelis verslininkų, ypač jei verslas jaunas ar smulkus, dvejoja dėl to, ar verta plėstis, ieškoti naujų patalpų, įžengti į naują rinką.

Jeigu komercinės patalpos Vilniuje yra tai, apie ką svarstote, mūsų specialistai atsako, ar tai daryti tikrai verta.

  1. Didėjančios išlaidos ir toliau gali kelti iššūkių verslams.

Ekspertai įspėja, kad netolimoje ateityje, kaip ir šiandien, nemažai daliai smulkaus verslo savininkų didėjančios išlaidos yra didžiausias iššūkis. Patalpų nuoma irgi patenka į šias išlaidas. Todėl tikrai verta kuo anksčiau investuoti į savo patalpas. Komercinės patalpos Vilniuje gali būti puikus pirkinys, kuris apsaugos nuo didesnių kaštų ir nestabilių nuomos kainų ateityje.

Kadangi energijos sąskaitų atleidimo schema turi baigtis kovo 31 d., tai greičiausiai dar labiau padidins spaudimą įmonėms, kovojančioms su didėjančiomis sąnaudomis. Tačiau vyriausybė peržiūrės schemą, tikėdamasi, kad nuo 2023 m. balandžio mėn. bus tikslinga parama labiausiai pažeidžiamoms įmonėms.

  1. Vilnius ir toliau liks traukos centru.

Vilnius tikrai pateisina sostinės vardą. Tai vienas svarbiausių miestų Baltijos jūros regione, kuriame netrūksta naujakurių, įvairių verslų, tarptautinių įmonių. Nesvarbu, verslas smulkus ar didelis, čia lengvai rasite savo nišą. Vilniuje tikriausiai didžiausias žmonių srautas Lietuvoje. Nenuostabu, kad daugelis verslų sėkmingiausiai veikia būtent sostinėje. Investuoti čia verta!

Taigi, jeigu norite didelio pirkėjų srauto, matomumo ir žinomumo, komercinės patalpos Vilniuje gali pakelti Jūsų verslą į naujas aukštumas.

  1. Ir toliau reikės gebėti prisitaikyti.

Daugybė smulkaus verslo savininkų visoje Lietuvoje ir už jos ribų praktiškai liko savieigai, nes ekonomika Covid laikotarpiu šiek tiek buksavo. Karantino laikotarpiu, verslininkai ir jų darbuotojai turėjo koreguoti ar net laikinai sustabdyti savo veiklą dėl didelės užsikrėtimo rizikos.

Norint išlikti paviršiuje šiais sudėtingais laikais, labai svarbu turėti galimybę pereiti prie naujų veiklos modelių, tuo pačiu užtikrinant klientų ir savo darbuotojų saugumą. Norėdami išlikti virš vandens, daugelis verslo savininkų spontaniškai prisitaikė ir sugebėjo nustatyti naujoviškus būdus, kaip pakeisti savo veiklą.

Miškų supirkėjų siūlomos paslaugos

Miskai

Jei turite pakankamai daug miškingo žemės ploto, kurį jūs norėtumėte parduoti, akivaizdu, kad turbūt susiduriate su nemažai įvairių klausimų. Miško pardavimas tai tikrai nėra tas pats, kas parduoti bet kokio kito tipo nekilnojamojo turto objektą. Yra labai daug skirtingų niuansų, kurie yra susiję su miškų pardavimu. Todėl jei jūs norite iš anksto žinoti, kokia galėtų būti preliminari jums priklausančio miško kaina, turėtumėte pasitarti su šios srities specialistais, kurie puikiai išmano šią sritį ir žino, kokios yra dabartinėje rinkoje vyraujančios miškų kainos. Kaip bebūtų, taip pat jūs turėtumėte iš anksto apgalvoti ir miško pardavimo būdus, kurių yra bent keli. Visų pirma jūs turite galimybę apie savo parduodamą mišką paskelbti įvairiuose internetiniuose skelbimų portaluose. Tuo tarpu kitas sprendimas, kurį jūs galite pasitelkti – tai kreiptis į miškų supirkėjus, pvz., miskusupirkimas.lt. Nei vienas, nei kitas pasirinkimas nėra geresnis ar blogesnis. Viskas labai tiesiogiai priklauso nuo to, kaip greitai ir sklandžiai jūs norite parduoti savo mišką. Jei jūs turite labai daug laisvo laiko ir jums visiškai nesvarbu, kad mišką gali tekti pardavinėti ne vienerius metus, tuomet akivaizdu, jog pirkėjo paieškas galite atlikti ir pasinaudoję jau minėtais internetiniais skelbimų portalais. Tačiau jei jūs nenorite ilgai laukti ir tikrai nenorite patirti jokių didesnių laiko sąnaudų, miškų supirkėjų siūlomos paslaugos gali tapti bene vieninteliu ir pačiu efektyviausiu pasirinkimu.

Tuo tarpu, jei jūs net nenutuokiate, kaip veikia šios paslaugos ir kaip jūs galėtumėte surasti miškus superkančias bendroves, turėtumėte pasinaudoti internetu. Šiuolaikinėje rinkoje yra labai daug miškų supirkimo paslaugų teikėjų, kurie siūlo labai profesionalias ir sklandžias paslaugas. Tai reiškia, kad jei jūs savo mišką pasiūlysite įsigyti miškų supirkėjams, galite būti tikri, kad jūsų miško pardavimo procesas taps kur kas lengvesnis ir bus paprastesnis, nesukeliantis jums jokiu didesnių sunkumų ar papildomo streso. Todėl jei dabar jūs nieko nelaukę pasinaudosite internetu ir peržiūrėsite tokių paslaugų teikėjų pasirinkimą, jums turėtų būti labai nesudėtinga parduoti savo turimą mišką.

Labai naudingi patarimai, kuriuos galite pritaikyti statydami nuosavą namą

Kaminai

Nors didmiesčiuose vienas po kito dygsta nauji daugiabučiai, galintys pasiūlyti komfortišką gyvenimą šalia miesto centro, dar daugiau statybų vyksta užmiestyje. Didžioji dalis žmonių, turinčių galimybę rinktis, pirmenybę teikia ne butui, o nuosavam namui. Noras būti savo erdvės šeimininku, turėti savo kiemą ir atsitverti nuo pašalinių tvora – atsveria net visas valandas, kurias teks sugaišti keliaujant namo ar vežant vaikus į mokyklą.

Jei dar prieš keletą dešimtmečių statybomis užsiimdavo patys būsimo statinio šeimininkai, dabar vis dažniau yra kreipiamasi į specialistus. Statybos bendrovė padeda gauti visus reikalingus leidimus, dokumentus bei pasirūpina kitais svarbiais darbais. Taigi, naudingais patarimais pasidalina Kaminai24.lt, kurie puikiai išmano ne tik statybų proceso eigą, tačiau taip pat visuomet gali užtikrinti, kad jums bus pasiūlyti aukščiausios kokybės kaminai, kurie atitinka visus šiuolaikinius statybų standartus.

Pastato projektavimo etapai susideda iš:

  • Privalomų dokumentų gavimo. Visų pirma, Registrų centre gaunamas žemės sklypo nuosavybę patvirtinantis dokumentas arba kadastro registro pažyma. Tuomet matininkai atlieka tikslius matavimus ir parengia žemės sklypo planą. Kitas žingsnis – užsakomi specialieji architektūros reikalavimų planai, prisijungimas prie ryšio komunikacijų ir inžinerinių tinklų. Taip pat padaroma topografinė nuotrauka ir užsakomi grunto tyrimai. Jei reikia, gaunami kiti dokumentai – sutikimai, sutartys, detalieji planai.
  • Architektūrinės dalies projektavimo. Šiame etape kuriama pastato architektūra ir rengiamas sklypo tvarkymo modelis. Atsižvelgiama į esamas sąlygas, energetinio naudingumo reikalavimus, statybos normas bei užsakovo pageidavimus. Projekto metu paruošiamas ir trimatis pastato modelis – tokia vizualizacija padeda geriau įsivaizduoti, kaip atrodys užbaigtas būsimasis statinys.
  • Konstrukcinės ir inžinerinės dalies projektavimo. Po architektūrinio plano parengimo užsakomos privalomos ir papildomos projektų dalys. Būtina prisiminti, kad kuo detalesnis yra projektas – tuo sklandesnis bus statybų procesas ir tiksliau nustatyta statybų kaina. Šio etapo metu parengiami detalūs statinio konstrukcijų brėžiniai bei techninis projektas, kuriame nusprendžiama dėl inžinerinių ir telekomunikacijų tinklų – iš kur į namą bus tiekiamas vanduo, kaip įrengiama nuotekų sistema, kur nukreipiamas lietaus vanduo, kokiu būdu prijungiama elektra, dujos, ryšių kabeliai.
  • Statybos leidimo gavimo. Tai paskutinis pastato projektavimo etapas. Sudarytas galutinis projektas skelbiamas valstybinėje statybų informacinėje sistemoje ir juo remiantis gaunamas statybos leidimas. Po leidimo gavimo jau galima rinktis rangovą ir pradėti statybas.

Nepamirškite, kad statybų projektas derinamas ne tik prie sklypo reljefo, prijungimo prie infrastruktūros galimybių, bet ir prie jūsų asmeninių norų. Tad bendraukite su pasirinktos įmonės specialistais ir nebijokite išsakyti savo norų.

Kurį NT objektą norite pasirinkti

Namų nuoma

Nežinote, ko labiau norėtumėte – namo ar buto? Šiam klausimui išspręsti yra labai puiki išeitis. Tai butų ir namų nuoma. Greičiausiai, jei keliate tokį klausimą, šiuo metu gyvenate daugiabutyje esančiame bute. O tai reiškia, kad tokio tipo nekilnojamojo turto objektą jau esate išbandę. Todėl puikiai suprantama, kad jums reikėtų ieškoti nuomojamo namo. Kita vertus, būtina pabrėžti, kad nuomojami namai pasižymi didesne nuomos kaina. Jei ją lygintumėte su butu, tuomet kaina galėtų pakilti net tris kartus (kai kuriais atvejais ir daugiau). Žinoma, nors reikės patirti papildomas ir nemenkas išlaidas, tačiau pasitelkę šį sprendimą, galėsite lengviau suprasti, kas jums yra tinkamiausia. Net jei didelė dalis aplinkinių žmonių teigia, kad namas yra būtent tai, ko jums reikia, vis dėlto tuo turėtumėte įsitikinti patys, kadangi kiekvieno žmogaus poreikiai yra labai skirtingi, pvz., galbūt jums nepatiks labai didelė erdvė ir daugybė papildomų darbų, kurie atsiranda turint nuosavą namą, o gal bus visiškai priešingai ir jūs su malonumu imsitės visų namui būdingų užduočių.

Be abejo, kai minėjome kainų skirtumus, turėjome galvoje Vilniaus miestą. Kaip žinia, Vilniuje nekilnojamojo turto kainos yra vienos didžiausių, todėl ir nuomos įkainiai yra gerokai didesni nei kituose miestuose (nekalbame apie kurortinius miestelius sezono metu). Tuo tarpu, jei jūs gyvenate ar ruošiatės gyventi kitame Lietuvos mieste, namų nuoma turėtų pasižymėti mažesnėmis kainomis, todėl ir išlaidų patirsite gerokai mažiau. Taigi, miestas yra dar vienas veiksnys, kuris turi didelės įtakos nekilnojamojo turto kainoms.

Taip pat svarbu ir tai, kokiu būdu ieškosite naujo būsto nuomai. Jei į pagalbą pasitelksite laikraščius ir žurnalus bei juose publikuojamus skelbimus, vargu ar galėsite rinktis iš didelio skirtingų nuomojamų namų asortimento. Tačiau jei naudositės internetu – situacija radikaliai pasikeis. Internete yra daugybė įvairių skelbimų portalų, kuriuose kasdien publikuojami nauji skelbimai, todėl tokiu būdu turėtumėte be vargo rasti tai, kas kuo puikiausiai atitiktų jūsų keliamus reikalavimus. Pavyzdžiui, į internetinės paieškos sistemos laukelį galite įrašyti – „aruodas namai“. Tuomet pamatysite daugybę įvairių rezultatų, kuriuos reikėtų atidžiai peržiūrėti, pasirenkant jums tinkamiausią internetinį skelbimų portalą.

Žinoma, nenustebkite, kai prieš save pamatysite tūkstančius skelbimų. O tai reiškia, kad turėsite gerokai paplušėti, kol galiausiai rasite kuo puikiausiai jūsų lūkesčius tenkinantį nekilnojamojo turto objektą. Bet kuriuo atveju, kai būstą nuomai renkatės norėdami įvertinti, kuris nekilnojamojo turto objektas jūsų atveju tiktų geriausiai, nereikėtų skubėti – kuo daugiau laiko ir pastangų skirsite skelbimų palyginimui ir vertinimui, tuo geresnį sprendimą priimsite. Taigi, belieka pasirinkti internetinį skelbimų portalą (rekomenduojama rinktis specializuotą) ir peržiūrėti jame skelbiamus skelbimus. Radus iš pirmo žvilgsnio puikiai jūsų reikalavimus atitinkantį NT objektą, susisiekite su savininku ir aptarkite tolimesnes detales.

Naujos ar senos statybos namas?

Naujos statybos namai

Tvirtai apsisprendėte jog pagaliau atėjo laikas įsigyti nuosavą namą apie kurį taip ilgai svajojote? Ne paslaptis, nusipirkti namą nėra taip paprasta, ypatingai jeigu buvote pripratęs gyventi nuomojamame bute, kuriam didelės priežiūros kaip ir nereikėjo. Namas – turi būti išsirinktas labai atidžiai, atsižvelgiant į menkiausias jo detales bei žinoma jūsų pačių reikalavimus bei norus. Net neįsivaizduojate kaip pradėti namo paieškas ir pagal kokius kriterijus jį vertinti? Pasikliaukite mūsų patarimais, nes jie padėjo jau ne vienam, lygiai taip pat besiblaškančiam pirkėjui.

Visų pirma, dažniausiai, gali būti parduodami senos arba naujos statybos namai, o taip pat galima įsigyti žemės sklypą, kuriame bus statomas namas. Taigi, apsispręskite ar namą norite statyti patys, ar jį nusipirkti jau pilnai įrengtą. Norint statyti namą pačiam, reikia apsišarvuoti milžiniška kantrybe bei nervais. Pagalvokite, sklypo paieška, namo statybos klausimai, įrengimas, vamzdyno, elektros įvedimas, o ką jau kalbėti apie namo vidaus dizainą bei menkiausias smulkmenas. Namą statykite patys – tik tada, jeigu esate tam tvirtai pasiryžę bei turite sukaupę dideles santaupas. Vis gi, jeigu namo statybai nesugebėsite surinkti pakankamai lėšų, o ir gyventi norite iš karto, vos nusipirkus žemės sklypą kartu su namu – jau įrengi naujos bei senos statybos namai pardavimui yra puikus sprendimas.

Naujos statybos namaiyra gerokai brangesni, nei senos statybos namai, tačiau labai mėgiami aukštą gyvenimo kokybę vertinančių žmonių. Tokio tipo namai, pasižymi puikiomis savybės. Dažniausiai yra įrengiami ramiuose, šeimų mėgiamuose rajonuose, kuriuose susisiekimas su miestu, parduotuvėmis, mokyklomis, darželiais bei kitomis įstaigomis yra itin geras. Taip pat, naujos statybos namai pasižymi puikiomis techninėmis ypatybėmis. Tokiomis kaip: naujas vamzdynas, pagal visus reikalavimus išvedžiota elektra ir panašiai. Žinoma, nauji namai pasižymi itin kokybišku ir moderniu vidiniu įrengimu. Stilingi baldai, dizainerių kurtas interjeras bei sukurtas funkcionalumas.

Skirtingai nei naujos statybos namai, senos statybos namai gali būti nusiperkami žymiai pigiau. Žinoma, svarbu žinoti, jog jie nebus tokie, kaip naujos statybos namai, kadangi nepasižymės visiškai nauju dizainu, o galbūt netgi reikalaus minimalaus remonto. Nepaisant galimų nesklandumų ar reikalingos renovacijos, senos statybos namuose gyventi gali būti lygiai taip pat gera. Svarbiausia, žinoti ko norite jūs ir kiek laiko bei išlaidų norite skirti naujai gyvenamajai vietai.

Ilgas naršymas internete bandant surasti tinkamiausią namą ima varginti? Taupykite savo nervus bei kantrybę pasikliaudami profesionalais, kurie ne tik padės surasti svajonių namą, bet suteiks itin kokybiškas ir greitas paslaugas. Šiuo metu, NT sritis yra plačiai paplitusi tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje, taigi surasti šias paslaugas siūlančią įmonę, sunku nebus. Svarbiausia, įsitikinkite, kad pasirinkote teisingai.

Geriausi naujos ir senos statybos namų pasiūlymai internete – jau laukia jūsų. Patikėkite šį darbą specialistams, o jie pasiūlys geriausią kokybės ir kainos santykį.

Nuosavo buto pirkimas – kas svarbu

Kai kalba pakrypsta apie buto įsigijimą, tuomet nėra ko abejoti, kad visuomet susiduriama su labai didele tokių būstų pasiūla. Dėl šios priežasties daugeliui tampa pakankamai sudėtinga nuspręsti, kokį variantą būtų naudinga pasirinkti. Jei butą perkate pirmąjį kartą, tuomet rekomenduojama labai kruopščiai atlikti visus savo namų darbus, apie kuriuos verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

Laiptiniu valymasKadangi nuosavas būstas visuomet kainuoja pakankamai brangiai, tokiam pirkiniui reikia skirti labai daug dėmesio. Nerekomenduojama rinktis pirmo po ranka pasitaikiusio buto. Vien tai, kad jis atrodo labai gražiai, dar nereiškia, jog jis bus tinkamas pasirinkimas. Yra dar labai daug skirtingų detalių, į kurias reikėtų atsižvelgti.

Taigi, pirmiausia apgalvokite buto vietą. Trumpiau tariant turite įvertinti rajoną, kuriame yra jums patinkantis butas. Jei dažnai laiką leidžiate centre, tuomet puikiai suprantama, kad galite ieškoti buto, esančio netoli pagrindinių ir labiausiai lankomų objektų. Tuo tarpu, jei šis veiksnys jums nėra svarbus ir labiau mėgstate ramybę, galite ieškoti buto toliau nuo centro įsikūrusiuose rajonuose (tai taip pat gali tiesiogiai įtakoti ir kainą). Pastaruoju metu labai populiaru pirkti butus, esančius naujos statybos daugiabučiuose, tačiau net ir naujame name gali būti nemažai neigiamų niuansų, lemiančių gyvenimo kokybę, todėl įvertinkite, kokia bendrovė statė namą, kokie yra dabartinių gyventojų atsiliepimai ir kaip tokius NT objektus vertina specialistai. Žinoma, naujos statybos name jums tikrai neturėtų kilti jokių rūpesčių dėl švaros – dažniausiai laiptiniu valymas yra vykdomas kiekvieną dieną, o išorinė namo aplinka taip pat spindi švara ir tvarka.

Dar vienas aspektas, kurio negalima pamiršti, tai buto sienų garso ir šilumos izoliacija. Šie du veiksniai turi didelę įtaką gyvenimo kokybei ir komfortui. Jei namuose veikia centralizuotas šildymas, tačiau šiluma labai lengvai prarandama per nesandarius plyšius, esančius buto sienose ir grindyse, tuomet galima sulaukti didelių šildymo sąskaitų ir nejusti jokio komforto. Tą patį galima pasakyti ir apie garso izoliaciją – tai ypač svarbu, kai gyvenama daugiabutyje. Kaip matote, yra nemažai detalių, kurias reikėtų labai nuodugniai įvertinti.

Apie namo statybą ir paruošiamuosius procesus

planas

Tam, kad svajonė turėti nuosavą namą būtų įgyvendinta, reikia ne tik svajonės, noro, tačiau ir visų procesų žinojimo bei pasirengimo jiems. Tai ilgas ir varginantis procesas, tačiau neišvengiamas. Tam, kad svajonė turėti namą įgytų pagrindą, reikia žemės sklypo, statybos leidimų, geodezinės nuotraukos (kitaip topografinių matavimų), įvairių dokumentų, namo projekto ir pan.

Visas statybos procesas prasideda nuo namo vizijosi turi būti namas. Nereikia gilintis į techninius dalykus, svarbu žinoti kiek ir kokių kambarių norima, kokie yra šeimos laisvalaikio praleidimo būdai, ar norima namo su balkonu, terasa ar daugiau laiko praleidžiate viduje ar lauke ir pan.  Tam kad svajonės pildytųsi, reikia tam tikro biudžeto, numatyti sumą, kuri bus skiriama namo statyboms: žemės sklypui įsigyti, namo projektui, leidimams ir statybinėms medžiagoms. Taip pat reikia pažymėti, jog didžiausi darbai nevisuomet yra didžiausią sumą sudarantys, tad visuomet reikia numatyti biudžetą smulkioms išlaidoms, papildomoms ir nenumatytoms išlaidoms.

Kuomet namo vizija jau yra argumentuotai sudeliota mintyse, reikia imtis sklypo paieškos. Sklypą įsigykite atsižvelgdami į savo finansines galimybes, norus bei poreikius. Svarbu žinoti, ar sklypas, kur ruošiatės statyti namą, namų valdos paskirties, jei ne, iškart domėkitės ar įmanoma pakeisti ir kiek jums tai kainuos. Taip pat labai svarbūs ir teritorijų planavimo dokumentai – tai leis paprasčiau suprasti, ar netoliese yra visos reikalingos komunikacijos. Einančias per sklypą komunikacijas tiksliai fiksuoja topografiniai matavimai, be jų tolesni statybos leidimai ir darbai neįmanomi. Nors ateity nuspėti sudėtinga, tačiau prieš įsigyjant sklypą vertėtų gerai apsižvalgyti ir pasidomėti, ar per sklypo ribas ateityje nebus tiesiami keliai, ar nebus užstatoma greta esanti teritorija, kad tai ateityje netaptų nemalonia staigmena.

Įsigijus sklypą laukia dar vienas svarbus etapas – statybų leidimo gavimas. Jo gavimu gali pasirūpinti  projektavimo įmonė, architektai arba ir pats namą statyti panorėjęs asmuo. Kai dokumentus tvarko pats būsimojo namo savininkas, jis gali kreiptis į vietinę savivaldybę ir prašyti, kad jam būtų išduotas projektavimo sąlygų sąvadas. Sąvade atsispindės informacija – ko privaloma laikytis rengiant namo konkrečiame sklype projektą. Šis etapas gali užtrukti nuo poros mėnesių mėnesių iki pusmečio. Kai sąvadas jau būsimojo namo savininko rankose, galima ieškoti įmonės ar architekto, projektuosiančio namą. Daug ką gaunant sąvadą lemia ir vietos, kurioje yra sklypas, specifika. Verta pažymėti, jog svarbus ir laikas, nes daugelis leidimų, įvairių dokumentų turi galiojimo laiką, pvz geodezinė nuotrauk agalioja metus laiko, tad per metus neatlikus kitų veiksmų vedančių link statybos, toponuotrauką gali tekti pakartoti.

 

Jei norite parduoti savo žemės sklypą

Perka zemeAr dažnai domitės, kokie pokyčiai vyksta mūsų šalies nekilnojamojo turto rinkoje? Nors tai yra aktualu didžiajai daliai Lietuvos gyventojų, tačiau į šį klausimą nemaža dalis jų atsakytų neigiamai. Taip yra dėl to, kad žmonių dėmesio kur kas labiau krypsta į klausimus, susijusius su mokesčiais, darbo vietomis ir kitais socialiniais aspektais. Tačiau taip pat dažnai, ypač pastaruoju metu, domimasi, kas perka zeme, ir kokios yra galimos žemės kainos.

Ne paslaptis, kad nuo 2015 m. Lietuvoje įvyks daug įvairių pokyčių. Kai kurie gyventojai teigia, kad nauja valiuta yra tik į gera, o tuo tarpu kiti su tuo kategoriškai nesutinka ir naujos valiutos įvedimo klausimą vertina labai skeptiškai. Kaip bebūtų, nei vienas negali pakeisti to, kas įvyks – litą pakeis oficialioji Europos Sąjungos valiuta, kuri, kaip visiems jau seniai žinoma, yra euras. To neišvengsime ir nuo to niekur nepabėgsime.

Taigi, visus šiuos pokyčius žmonės vertina labai skirtingai. Tai reiškia, kad ir jų veiksmai kiekvienu atveju labai skiriasi. Vieni jų bando savo santaupas saugoti ateičiai ir nebando jų kur nors investuoti, o kiti turi priešingą nuomonę – sukauptus pinigus stengiasi išleisti įvairiems pirkiniams. Tačiau yra ir kita žmonių dalis, kurie turi nekilnojamojo turto, pvz., žemės sklypų. Kadangi žmonės nori jaustis saugiau, turėdami daugiau grynųjų pinigų, čia jiems labai pasitarnauja tie, kurie perka žemę Lietuvoje.

Juk įprastai šiuo laikotarpiu rasti eilinį Lietuvos pilietį, kuris norėtų įsigyti vieną ar kitą žemės sklypą, yra tikrai labai sudėtinga. O kai nėra kada laukti – reikia bandyti rasti patį geriausią ir greičiausią sprendimą. Šiuo atveju žmonės, kurie superka žemės sklypus, butus ir kitą nekilnojamąjį turtą, yra geriausias pasirinkimas, nes jums nebereikia ilgai laukti, kol galiausiai į jūsų skelbimus atsilieps jūsų nekilnojamuoju turtu susidomėję pirkėjai.

Vienas iš svarbiausių privalumų, kuriuo įsitikina žemės savininkai, parduodantys savo turtą, yra žmonių, kurie perka žemę sklandus atsiskaitymas ir labai greitas dokumentų sutvarkymas. Tai yra, nuo jūsų pečių nuimama labai didelę biurokratinė našta, kuri dažniausiai atimta daug brangaus laiko. Visas pardavimo procesas supaprastinamas ir palengvinamas, todėl tiems, kurie labai skuba ir nori kuo greičiau išspręsti turto pardavimo klausimus, tai bene efektyviausias pasirinkimas.