Kurį NT objektą norite pasirinkti

Namų nuoma

Nežinote, ko labiau norėtumėte – namo ar buto? Šiam klausimui išspręsti yra labai puiki išeitis. Tai butų ir namų nuoma. Greičiausiai, jei keliate tokį klausimą, šiuo metu gyvenate daugiabutyje esančiame bute. O tai reiškia, kad tokio tipo nekilnojamojo turto objektą jau esate išbandę. Todėl puikiai suprantama, kad jums reikėtų ieškoti nuomojamo namo. Kita vertus, būtina pabrėžti, kad nuomojami namai pasižymi didesne nuomos kaina. Jei ją lygintumėte su butu, tuomet kaina galėtų pakilti net tris kartus (kai kuriais atvejais ir daugiau). Žinoma, nors reikės patirti papildomas ir nemenkas išlaidas, tačiau pasitelkę šį sprendimą, galėsite lengviau suprasti, kas jums yra tinkamiausia. Net jei didelė dalis aplinkinių žmonių teigia, kad namas yra būtent tai, ko jums reikia, vis dėlto tuo turėtumėte įsitikinti patys, kadangi kiekvieno žmogaus poreikiai yra labai skirtingi, pvz., galbūt jums nepatiks labai didelė erdvė ir daugybė papildomų darbų, kurie atsiranda turint nuosavą namą, o gal bus visiškai priešingai ir jūs su malonumu imsitės visų namui būdingų užduočių.

Be abejo, kai minėjome kainų skirtumus, turėjome galvoje Vilniaus miestą. Kaip žinia, Vilniuje nekilnojamojo turto kainos yra vienos didžiausių, todėl ir nuomos įkainiai yra gerokai didesni nei kituose miestuose (nekalbame apie kurortinius miestelius sezono metu). Tuo tarpu, jei jūs gyvenate ar ruošiatės gyventi kitame Lietuvos mieste, namų nuoma turėtų pasižymėti mažesnėmis kainomis, todėl ir išlaidų patirsite gerokai mažiau. Taigi, miestas yra dar vienas veiksnys, kuris turi didelės įtakos nekilnojamojo turto kainoms.

Taip pat svarbu ir tai, kokiu būdu ieškosite naujo būsto nuomai. Jei į pagalbą pasitelksite laikraščius ir žurnalus bei juose publikuojamus skelbimus, vargu ar galėsite rinktis iš didelio skirtingų nuomojamų namų asortimento. Tačiau jei naudositės internetu – situacija radikaliai pasikeis. Internete yra daugybė įvairių skelbimų portalų, kuriuose kasdien publikuojami nauji skelbimai, todėl tokiu būdu turėtumėte be vargo rasti tai, kas kuo puikiausiai atitiktų jūsų keliamus reikalavimus. Pavyzdžiui, į internetinės paieškos sistemos laukelį galite įrašyti – „aruodas namai“. Tuomet pamatysite daugybę įvairių rezultatų, kuriuos reikėtų atidžiai peržiūrėti, pasirenkant jums tinkamiausią internetinį skelbimų portalą.

Žinoma, nenustebkite, kai prieš save pamatysite tūkstančius skelbimų. O tai reiškia, kad turėsite gerokai paplušėti, kol galiausiai rasite kuo puikiausiai jūsų lūkesčius tenkinantį nekilnojamojo turto objektą. Bet kuriuo atveju, kai būstą nuomai renkatės norėdami įvertinti, kuris nekilnojamojo turto objektas jūsų atveju tiktų geriausiai, nereikėtų skubėti – kuo daugiau laiko ir pastangų skirsite skelbimų palyginimui ir vertinimui, tuo geresnį sprendimą priimsite. Taigi, belieka pasirinkti internetinį skelbimų portalą (rekomenduojama rinktis specializuotą) ir peržiūrėti jame skelbiamus skelbimus. Radus iš pirmo žvilgsnio puikiai jūsų reikalavimus atitinkantį NT objektą, susisiekite su savininku ir aptarkite tolimesnes detales.

Administratorius