Naujos ar senos statybos namas?

Naujos statybos namai

Tvirtai apsisprendėte jog pagaliau atėjo laikas įsigyti nuosavą namą apie kurį taip ilgai svajojote? Ne paslaptis, nusipirkti namą nėra taip paprasta, ypatingai jeigu buvote pripratęs gyventi nuomojamame bute, kuriam didelės priežiūros kaip ir nereikėjo. Namas – turi būti išsirinktas labai atidžiai, atsižvelgiant į menkiausias jo detales bei žinoma jūsų pačių reikalavimus bei norus. Net neįsivaizduojate kaip pradėti namo paieškas ir pagal kokius kriterijus jį vertinti? Pasikliaukite mūsų patarimais, nes jie padėjo jau ne vienam, lygiai taip pat besiblaškančiam pirkėjui.

Visų pirma, dažniausiai, gali būti parduodami senos arba naujos statybos namai, o taip pat galima įsigyti žemės sklypą, kuriame bus statomas namas. Taigi, apsispręskite ar namą norite statyti patys, ar jį nusipirkti jau pilnai įrengtą. Norint statyti namą pačiam, reikia apsišarvuoti milžiniška kantrybe bei nervais. Pagalvokite, sklypo paieška, namo statybos klausimai, įrengimas, vamzdyno, elektros įvedimas, o ką jau kalbėti apie namo vidaus dizainą bei menkiausias smulkmenas. Namą statykite patys – tik tada, jeigu esate tam tvirtai pasiryžę bei turite sukaupę dideles santaupas. Vis gi, jeigu namo statybai nesugebėsite surinkti pakankamai lėšų, o ir gyventi norite iš karto, vos nusipirkus žemės sklypą kartu su namu – jau įrengi naujos bei senos statybos namai pardavimui yra puikus sprendimas.

Naujos statybos namaiyra gerokai brangesni, nei senos statybos namai, tačiau labai mėgiami aukštą gyvenimo kokybę vertinančių žmonių. Tokio tipo namai, pasižymi puikiomis savybės. Dažniausiai yra įrengiami ramiuose, šeimų mėgiamuose rajonuose, kuriuose susisiekimas su miestu, parduotuvėmis, mokyklomis, darželiais bei kitomis įstaigomis yra itin geras. Taip pat, naujos statybos namai pasižymi puikiomis techninėmis ypatybėmis. Tokiomis kaip: naujas vamzdynas, pagal visus reikalavimus išvedžiota elektra ir panašiai. Žinoma, nauji namai pasižymi itin kokybišku ir moderniu vidiniu įrengimu. Stilingi baldai, dizainerių kurtas interjeras bei sukurtas funkcionalumas.

Skirtingai nei naujos statybos namai, senos statybos namai gali būti nusiperkami žymiai pigiau. Žinoma, svarbu žinoti, jog jie nebus tokie, kaip naujos statybos namai, kadangi nepasižymės visiškai nauju dizainu, o galbūt netgi reikalaus minimalaus remonto. Nepaisant galimų nesklandumų ar reikalingos renovacijos, senos statybos namuose gyventi gali būti lygiai taip pat gera. Svarbiausia, žinoti ko norite jūs ir kiek laiko bei išlaidų norite skirti naujai gyvenamajai vietai.

Ilgas naršymas internete bandant surasti tinkamiausią namą ima varginti? Taupykite savo nervus bei kantrybę pasikliaudami profesionalais, kurie ne tik padės surasti svajonių namą, bet suteiks itin kokybiškas ir greitas paslaugas. Šiuo metu, NT sritis yra plačiai paplitusi tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje, taigi surasti šias paslaugas siūlančią įmonę, sunku nebus. Svarbiausia, įsitikinkite, kad pasirinkote teisingai.

Geriausi naujos ir senos statybos namų pasiūlymai internete – jau laukia jūsų. Patikėkite šį darbą specialistams, o jie pasiūlys geriausią kokybės ir kainos santykį.

Administratorius