Avokadų aliejus ir keli naudingi receptai

Avokadų aliejus

Mes visi puikiai žinome apie ypatingas alyvuogių aliejaus savybes ir jo puikų pritaikomumą maisto gamyboje, taip pat nepamirštant teigiamo poveikio širdžiai ir bendrai sveikatai. Tačiau tai nėra vienintelis natūralus produktas, kuris yra taip plačiai paplitęs. Avokadų aliejus taipogi turi begalę privalumų mūsų plaukams ir odai. Šį aliejų naudojant išoriškai, oda tampa lygesnė ir tvirtesnė, o plaukai – žvilgantys ir švelnūs.

Žinoma, prieš naudojant avokadų aliejų savo plaukų ir odos priežiūrai, įsitikinkite, kad nesate jam alergiški (tai galioja pasitelkiant bet kurią kosmetikos priemonę). Tam galite ant savo odos užlašinti vos kelis lašus aliejaus, o tuomet jį švelniai įtrinti. Beliks stebėti savo odą. Jei dienos bėgyje nepastebėsite jokios pašalinės reakcijos, reiškia, kad nesate alergiški avokadų aliejui.

Veido odos drėkinimas

Avokadų aliejų galite naudoti kaip veido odos drėkiklį. Švelniais judesiais masažuokite į savo veido odą. Norint sulaukti didžiausio galimo rezultato, įmasažuotą aliejų palikite pernakt. Ryte pamatysite puikų rezultatą.

Nuostabi priemonė voniai

Savo jėgomis galite sukurti rankų darbo aromaterapinį aliejų voniai. Jums prireiks:

  1. Sumaišykite 2 šaukštelius avokadų aliejaus su migdolų aliejumi ir šį mišinį šiek tiek pakaitinkite.
  2. Kai mišinys sušils, išjunkite ugnį ir įmerkite 1-2 pakelius žaliosios arbatos.
  3. Palaukite kol atvės. Įlašinkite 10 lašelių levandų, 8 ramunėlių, 4 ylang-ylang ir 2 lašelius rožių eterinio aliejaus.
  4. Būtina, kad aliejai gerai susimaišytų tarpusavyje. Mišinį palaikykite 24 valandas.
  5. Norint atsigaivinti šiltoje vonioje, į ją įlašinkite apytiksliai 50 mililitrų paruošto aliejų mišinio.

Galvos odos atgaivinimas

Avokadų aliejus taip pat yra puiki galvos masažavimo priemonė. Be to, šis aliejus lengvai įsigeria į sausas plaukų šaknis. Tam galite pasitelkti:

  1. Į dubenėlį įpilkite po du šauktus avokadų ir ricinos aliejaus. Pašildykite.
  2. Kai sušlapinsite plaukus, šių aliejų mišinį įtrinkite į galvos odą ir palikite pernakt.
  3. Ryte plaukus ir galvos odą ištrenkite šampūnu.

Žinoma, kad tai nėra vienintelės avokadų aliejaus panaudojimo galimybės. Jei apie šį aliejų norite sužinoti daugiau, galite susisiekti su specializuotomis natūraliais aliejais prekiaujančiomis parduotuvėmis ir pasiteirauti visų jus dominančių detalių.

Administratorius