Barzda – stilingo vyro atributas

BarzdaskutesJau seniai praėjo tie laikai, kai stilius ir grožis buvo tik moterų privilegija. Pastaruosius porą dešimtmečių vis daugiau dėmesio skiriama stipriajai lyčiai – pastebime tendenciją, kad net aukštosios mados pristatymuose vyrams skirtų pasirodymų kiekis sparčiai vejasi moterų. Hipsterių kultūra atnešė bangą, kuriai mielai pasiduoda tiek Lietuvos, tiek viso pasaulio didmiesčių jaunuoliai – išpuoselėtos ir prižiūrimos barzdos. Jei manote, kad graži barzda yra duotybė – galvokite iš naujo. Tam pasiekti vaikinai visame pasaulyje naudoja gausybių priemonių, aptarkime pagrindines iš jų.

Sveika oda – sveiki veido plaukai. Visų pirma, švara yra itin svarbu – barzdos negalima plauti įprasta dušo žėle ar šampūnu, kurį naudojate galvai. Pats blogiausias pasirinkimas būtų muilas – jame esantys agresyvūs putokliai gali pažeisti šaknis ir turėsite tvarkytis su išsišakojusiais galiukais. Barzdos šampūną naudoti patartina bent – kartus per savaitę, jis švelnus ir pritaikytas veidui, kondicionuoja odą. Ją taip pat būtina drėkinti, antraip gali atsirasti pleiskanų ar išsausėjusios odos atplaišėlių, kurios neatrodo žavingai.

Į visas puses styrančios, beformės barzdos gražiai nesuformuos net ir profesionalios priemonės – barzdaskutes yra tai, ko jums reikia. Žinoma, vieni žmonės renkasi kirpyklas ar profesionalius barberius – bardaskučius, tačiau tai dažniausiai kainuoja nemažai, be to susigaištų per daug laiko kas savaitę ar dvi planuotis vizitą pas meistrą. Mes siūlome kas kelis mėnesius eiti pas profesionalą, o pajutus poreikį atrodyti stilingai – tiesiog apsiskusti namuose. Jomis, priešingai nei vargstant su peiliukais, neįsipjausite į odą, norimas vietas nuskusite švariai, o formą šiek tiek pasipraktikavę suteiksite nepriekaištingą. Gal nustebsite, tačiau negalite pirkti pirmos pasitaikiusios – šie prietaisai gali būti parenkami pagal veido odą, ašmenis ir kitas funkcijas.

Kai jau turite sveiką ir tvarkingos išvaizdos barzdą – galite imtis formavimo. Taisyklės galioja tokios pat, kaip ir kitų galvos plaukų formavime – svarbu nepadauginti produkto ir pasirinkti tinkamos fiksacijos priemones. Ar tai bus vaškas, ar pomada, nėra skirtumo, dažniausiai pabandę ir viena, ir kita, vyrai atsirenka taikliausiai poreikius atitinkančius produktus. Sunku prašauti renkantis profesionalias priemones, jas galima įsigyti internetu arba kreipiantis pas savo barzdos meistrą. Kaip jau pastebėjote, barzda reikalauja nemažai pastangų, tačiau visos jos atsiperka, kai tai gali tapti pagrindiniu stiliaus akcentu ir mažiau galima rūpintis kitomis detalėmis.

Administratorius