Permanentinis makiažas suteiks galimybę pašalinti defektus

Permanentinis makiažas tai yra gilus odos dangos  pažeidimas su specialių įrankių pagalba, į odą yra suleidžiamos tam tikros  dažomosios medžiagos.  Permanentinis makiažas tai yra tokia  kosmetinė procedūra, kurios eigoje viršutinis poodinis lūpų, antakių arba vokų sluoksnis yra  užkemšamas organiniais  dažais. Dažnai  ten yra išsaugomi  nuo 6 mėnesių iki 2 metų.  Ši procedūra yra neskausminga, kadangi yra naudojami  visi   nuskausminimo būdai, bei geliai, kurie garantuoja, kad ši procedūra bus  atliekama maksimaliai patogiai.  Taip pat jums neverta bijoti, kad šios procedūros metu jūs gausite infekciją, kadangi šios procedūros metu yra naudojami tik sterilūs  įrankiai.  Nuo įprastos tatuiruotės permanentinis makiažas  skiriasi tuo, kad jis lieka ne visam laikui.  Taip nutinka, kadangi  šiuo atveju yra naudojami kiti dažai, kurie po kurio laiko tiesiog yra  suskaidomi.  Kalbant apie lūpas sustiprėjus kraujotakai pigmentas tiesiog  išsiplauna.  Be to,  veidas dažnai yra veikiamas įvairiais išoriniais faktoriais tokiais kaip ultravioletiniai  spinduliai, vanduo ir kita, o tai atitinkamai taip pat paveikia pigmentą.  Pigmentų spalvinė gama yra pakankamai plati, kad kiekviena moteris galėtų pasirinkti tinkamą spalvą.  Čia nėra jokių  mados tendencijų, pagrindinis  spalvos pasirinkimo kriterijus daromas pagal tai  kokie yra jūsų norai.   Permanentinis  makiažas yra naudojamas tais tikslais, kai norima  pakoreguoti kokius  nors veido defektus, pavyzdžiui  sustiprinti  grožį, kuris  su laiku  nyksta arba tam, kad būtų tinkamai pabrėžiamos akys, antakiai arba lūpos. Tokiu būdu bus pašalinama  asimetrija,  bus pagerinama  forma ir spalva.

Taigi  atitinkamai moterims praktiškai visiškai išnyksta poreikis naudoti dekoratyvinę kosmetiką ir nereikia bijoti to, kad  dienos  bėgyje arba veikiant tam tikriems  faktoriams jūsų makiažas bus sugadintas. Egzistuoja kelios permanentinio makiažo rūšis.  Tas kuris  yra   artimas natūralioms  formos  ir spalvai ir tas, kuris yra dekoratyvinis. Tokiu  būdu yra pasiekiamas nedažyto veido efektas.  Su permanentinio makiažo pagalba galima  koreguoti  lūpų formą jei ji natūraliai nėra tinkama, taip pat galima pašalinti ir kitus  defektus.  Permanentinis  makiažas jūsų lūpas gali paversti didesnėmis, lygesnėmis  arba simetriškesnėmis. Be to, lūpos  yra užpildomos tam tikru pigmentu ir ne tik  vidinis  lūpų kraštas, tačiau atitinamai ir jos pačios. Vėliau  šis naudojamas pigmentas tiesiog paprasčiausiai išbluks, todėl lūpų kontūras bus nelygus ir  suplėšytas.  Tačiau  jei visa tai  bus atliekama protingai, ši problema  visada gali būti pašalinama. Taip pat gali  būti  atliekama ir tokia procedūra kaip  permanentinis  antakių makiažas.  Egzistuoja kelios permanentinio antakių makiažo technikos.  Tai yra tušavimo ir plaukų technika.

Antakiai  su  permanentinio makiažo pagalba atrodys kaip natūralūs. Kadangi permanentinis makiažas suteikia galimybę  nupiešti ne  visą  antakių  formą, kaip tai galima padaryti pieštuku arba  specialiais  šešėliais  skirtais antakiams.  Antakių permanentinis makiažas yra  atliekamas  smulkiais, plonais  kaip plaukeliai judesiais.  Be to, permanentinis makiažas atliekamas naudojant specialius  pigmentus  skirtus  antakiams, kurie savo  sudėtyje turi  natūralią  plaukų spalvą.  Tačiau pagal jūsų norus galima padaryti ištisas  arba šiek tiek išlenktas  antakių linijas.  Taip pat, kai yra pasirenkama antakių spalva ir forma  jūs neturite jokių apribojimų. Jūsų  antakiai  po šios procedūros nenukentės, kadangi ši procedūra yra daroma  viršutiniuose odos sluoksniuose, o plaukų  svogūnėliai  auga  kur kas giliau. Jei jūsų antakių  natūrali  forma  yra jau pakeista  permanentinio makiažo pagalba tokiu  atveju jums reikės tik išpešioti plaukelius, kurie neatitinka jūsų pasirinktos formos. Permanentinis makiažas tai yra ta priemonė, kuri papuoš jūsų veidą.

Kokybiška SWISS COLOR OS priemones permamentiniam makiažui atlikti galite įsigyti adresu https://www.mesoderma.eu/produktu-katalogas/swiss-color-os-permanentinio-makiazo-priemones.224