Ką reikia žinoti renkantis odontologą estetiniam plombavimui?

Priklausoma nuo burnos sveikatos ir planuojamų atlikti procedūrų pas odontologą gali tekti apsilankyti kelis kartus per metus. Pasirinkus odontologą, kabai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokia savijauta ir atmosfera yra vizitų metu. Visos burnos sveikatos priežiūros procedūros, o taip pat ir estetinis  plombavimas yra didelio kruopštumo, žinių ir patirties reikalaujančios intervencijos, tad kaip pasirinkti gerą ir profesionalų odontologą?

Į ką atkreipti dėmesį odontologijos praktikoje?

Pažvelkime į veiksnius, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis odontologą estetiniam dantų plombavimui. Ne visos odontologijos praktikos yra vienodos, o pasirinkus geriausią odontologą galim sutaupyti laiko, pinigų ir išvengti nereikalingo streso.

  • Kvalifikacija ir darbo kokybė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios pacientai dažnai keičia odontologus yra prasta darbo kokybė. Todėl šis pasirinkimas turi būti neskubus ir gerai apgalvotas. Dėl kokybiško darbo sumažėja tikimybė, kad reikės vėl grįžti dėl netinkamai atliktų procedūrų. Nesusitikus asmeniškai su odontologais, vienas iš būdų įvertinti jų darbo kokybę yra peržvelgti atsiliepimus internete, peržiūrėti atliktų darbų nuotraukas bei įsitikinti, kad specialistas yra licencijuotas praktikas. Dauguma odontologijos klinikų turi svetaines, kuriose galima patikrinti specialistų licencijas.

  • Odontologijos kabineto darbo valandos ir lokacija

Renkantis odontologą yra būtinos protingos darbo valandos ir patogi klinikos vieta. Svarbu patikrinti, kokio ilgumo kelionė laukia iki klinikos nuo namų arba darbo vietos. Taip pat galima pasidomėti, ar viena odontologijos klinika patenkins visus dantų priežiūros poreikius, ar skirtingoms procedūroms atlikti reikės vykti į skirtingas vietas.

Vienas iš geriausių būdų pasirinkti odontologą yra paprašyti patikimų draugų bei šeimos narių rekomendacijų. Maždaug 84 proc. pacientų, ieškodami odontologo konsultuojasi su kolegomis ir kitais artimais žmonėmis, todėl, kad jie gali pateikti savo nešališką nuomonę ir sąžiningai atsakyti į  visus rūpimus klausimus.