Mitai apie dantų implantus – ar verta jais tikėti?

Dantu implantai

Odontologija, dėka besikeičiančių technologijų, per pastarąjį dešimtmetį pažengė į priekį, taip pasiūlydama naujas alternatyvas dantų gydyme. Dantu implantai tapo bene populiariausiu ir geriausiu pasirinkimu pakeičiant prarastus dantis, o su tinkamai pasirinktu odontologu dantų gydymas tampa sėkmingu. Dažnas pacientas, išgirdęs apie dantų implantus, išsigąsta, nes yra girdėjęs daugybę faktų apie implantus ir tuo patiki. Kokie yra populiariausi mitai apie dantų implantus?

Dantų implantacija yra ilgas procesas, todėl nė neverta dėl to gaišti savo laiko

Šis mitas yra gana populiarus ir besiremiantis senąja metodika, kuomet dantų gydymas užtrukdavo keletą metų. Žmonės mano, kad odontologas vis dar tas pats posovietinis dantistas, kuris ilgai krapštysis prie vieno danties, jį skausmingai ištrauks, o paskui teks daryti pusės metų pertrauką, nes to reikalauja dantistas. Naudojant šiuolaikines technologijas, sugedęs dantis šalinamas, įdedamas implantas, o ant jo – laikinas dantis. Ir visi šie procesai atliekami vienos procedūros metu! Žinoma, reikia prisiminti, kad kiekvienas atvejis yra unikalus ir gali būti, jog odontologas nepajėgs vienos procedūros metu visko atlikti, bet dėl to nereikia bijoti – implanto dėjimas dešimtmečio netruks.

Dantų implantai brangiai kainuoja ir sumokėti už juos reikia iš karto

Ne visi žmonės dantų implantams išgali sumokėti dideles pinigų sumas. Šis veiksnys neretai nulemia gyvenimą be implantų – juk odontologas reikalaus sumokėti už procedūras iškart, o pinigų nėra! To bijoti neverta – odontologijos klinika gali pasiūlyti už implantus atsiskaityti išsimokėtinai. Toks sprendimas yra geras tiems, kurie pavargo gyventi neturint dantų, bet bijo, jog neišgalės susimokėti už vizitą pas odontologą. Odontologijos klinikos darbuotojai, sužinoję gydymo išlaidas, kreipiasi į finansinių paslaugų bendroves, kurios suteikia finansavimą be jokių administracinių mokesčių. Be to, yra suteikiama galimybė grąžinti paskolą anksčiau ir nemokėti jokių palūkanų.

Dantų implantai brangūs ir ilgai „nelaikys“

Kai kurie žmonės vis dar tiki, kad implantai yra vienkartiniai – skirti dvejiems ar penkeriems metams, todėl nė neverta jų įsigyti, nes pinigai bus „išmetami į balą“. Vertėtų atsisakyti tokios nuomonės – ne paslaptis, kad medicinoje nėra šimtu procentų viskas garantuota, bet atitinkama burnos higienos priežiūra suteiks galimybę ilgiau turėti gražius dantis. Įdomu yra tai, jog pirmųjų sraigtinių dantų implantų savininkas juos nešioja jau 40 metų, todėl ir jūsų tinkamai prižiūrimi implantai gali tarnauti ilgai.

Įvairūs mitai apie dantų implantus yra tik nežinančių ar kažko bijančių žmonių išsigalvojimai, todėl neverta jais tikėti. Tik profesionalus odontologas gali atsakyti į rūpimus klausimas bei atskleisti visą tiesą apie dantų gydymą, todėl vertėtų labiau pasitikėti juo, o ne kaimynu.

Administratorius