Priemonės atsikratyti celiulito namų sąlygomis

Truth-About-Cellulite-Review-72

Atsikratyti celiulito nėra lengva, tą žino kiekviena su tuo susidūrusi mergina. Tačiau viskas įmanoma, kuomet stengiesi ir darai tai su užsispyrimu.

Specialistai teigia, jog norint atsikratyti celiulito, reikia imtis viso rinkinio veiksmų ir rezultatų nesitikėti kelias savaites. Tad reikia išlikti kantrioms ir net nematant rezultatų tęsti darbą, kad vėliau išties būtų kuo pasidžiaugti. Tad kaip atsikratyti celiulito?

Dieta

Norint atsikratyti celiulito, reikia atsikratyti antsvorio. Ištiesų nėra anticeliulitinės dietos, tiesiog reikia pasirinkti tinkamą dietą, kuri leistų numesti nereikalingus kilogramus nuo probleminių vietų. Neblogas būdas būtų skaičiuoti kalorijas, o taip pat atsisakyti bereikalingų užkandžių ir saldumynų.

Anticeliulitiniai kūno šveitikliai

Anticeliulitinius kūno šveitiklius galima pasigaminti namuose. Tereikia kavos tirščių, aliejaus (kokosų, migdolų ar alyvuogių) ir cukraus ar rupios druskos. Šveičiant ir tuo pačiu masažuojant problemines vietas tokia namuose pagaminta priemone galima pasiekti neblogų rezultatų.

Pratimai

Be sporto, visos kitos priemonės bus bevertės. Specialūs pratimai padedantys atsikratyti celiulito turi būti atliekami kas antrą dieną. Apskritai, norint numesti svorio ir atsikratyti apelsino žievelės, derėtų prisiminti kelią į sporto salę.

Kūno įvyniojimai

Šiluma ir stimuliuojančios medžiagos yra itin svarbios, norint paveikti celiulitą, tad reguliarūs kūno įvyniojimai yra dar viena efektyvi priemonė.

Anticeliulitiniai rūbai

Kaip ir kūno įvyniojimai, taip ir rūbai sukuria saunos efektą probleminėms vietoms ir taip padeda naikinti celiulito ląsteles. Dažniausiai anticeliulitiniai rūbai yra elastingi ir nešiojami kaip apatiniai. Deja, su jais gali būti karšta, tad į pasimatymą jie tikrai netiks.

Anticeliulitinės vonios

Ko gero pati maloniausia priemonė nuo celiulito. Kūnas vandenyje įšyla ir taip vanduo stimuliuoja riebalinių intarpų nykimą. Yra įvairių receptų, tačiau paprastesnis yra į šiltą vonią įlašinti kelis lašus apelsinų ir alyvuogių aliejaus.

Įdarbinus visus šiuos metodus vienu metu, galima pasiekti gerų rezultatų. Laikytis ir kovoti gali preireikti nuo mėnesio iki kelių mėnesių – priklauso nuo to kiek pažeista oda.