Ar verta pirkti universalias padangas?

Prie universalių padangų populiarėjimo prisidėjo daug veiksnių. Galbūt vienas iš svarbiausių yra  progresuojanti klimato kaita. Jau kelerius metus žiemos buvo daug švelnesnės nei praėjusiame amžiuje ar net šio tūkstantmečio pradžioje. Gruodis jus dažniau pasitinka su lietumi ir silpnu šalčiu, o ne su sniegu ir šalta temperatūra net dieną. Todėl vis daugiau žmonių susimąsto, ar verta pirkti visų sezonų padangas, nes jų efektyvumas švelnią žiemą viršija net profesionalias žiemines padangas. Tai parodė tyrimai, atlikti per kelis sezonus ir apklausinėjus asmenų, kokias padangas dažniausiai renkasi.

Universalios sezono padangos yra paruoštos visoms sąlygoms. Jie sėkmingai pakeičia vasaros ir žiemos modelius. Jie gali būti naudojami ištisus metus. Jų naudingumą lengva pajusti, ypač sezono sandūroje, kai dienos temperatūra gali svyruoti nuo kelių iki net kelių laipsnių Celsijaus. Įprastos padangos tokiais atvejais gali veikti tik tam tikru paros metu. Todėl universalios padangos yra saugesnės. Tuo pačiu metu jie atmeta dilemą, kuri kartojasi kas šešis mėnesius: ar atėjo pakeitimo momentas? Ar dar laukiat? Tai ne tik saugumo, bet ir pinigų klausimas. Štai kodėl „aukso vidurio“ paieška yra tokia įdomi.

Kalbant apie pinigus, neįmanoma nepastebėti didelių sutaupymų, kuriuos duoda universalios padangos. Žinoma, vieneto pirkimo kaina yra didesnė nei sezoninių modelių. Tačiau tai yra vienkartinis rinkinys, o ne rinkiniai, skirtingam sezonui. Taip skaičiuodami galite sutaupyti iki kelių šimtų eurų ant visų ratų.

Be to, yra kažkas, ką sunku paversti pinigais ir kuris daro didžiulę įtaką mūsų gyvenimui. Žinoma, kalbu apie laiką. Padangų keitimas nėra pati sudėtingiausia užduotis, tačiau vis tiek reikia užsisakyti tinkamą datą. Deja, prasidėjus sezonui, servisai yra labai apkrauti darbu. Surasti tinkamą datą tampa labai sunku. Tai gali trukdyti kitiems planams. Universalios padangos pašalina šią problemą. Naudotis  Audi serviso paslaugomis tampa būtinybe tik kartą per kelerius metus.