Automobilių nuoma Vilniuje – būkite informuoti

Pažvelgus į automobilių nuomos bendrovių skaičių Vilniaus mieste tampa akivaizdu, kad automobilių nuoma Vilniuje sulaukia labai didelio vartotojų dėmesio. Tačiau visuomet yra žmonių, kuriems dar nebuvo tekę pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis, todėl prireikus tai padaryti iškyla ne vienas klausimas. Taigi, jei planuojate kreiptis į automobilius nuomojančią bendrovę, pirmiausia turėtumėte būti tinkamai informuoti, todėl siūlome atkreipti dėmesį į keletą aktualių veiksnių.

Automobiliu nuoma Vilniuje

Ar galėsiu išsinuomoti automobilį?

Vienareikšmiško atsakymo nėra, kadangi viskas priklauso nuo to ar jūs atitiksite automobilių nuomos bendrovės taikomus reikalavimus. Pastebima, kad nemaža dalis šių paslaugų teikėjų atsižvelgia į savo klientų amžių ir taiko 21 metų amžiaus reikalavimą. Taip pat yra atsižvelgiama ir į vairavimo stažą, kuris dažniausiai turi siekti bent 2 metus.

Kiek gali kainuoti automobilio nuoma?

Nuomos kaina labai tiesiogiai priklauso nuo jūsų pasirenkamos transporto priemonės. Jei jūs galvojate apie lengvojo automobilio, kuris priklauso ekonominei klasei, nuomą, tuomet jums tokios transporto priemonės nuoma turėtų būti pigesnė nei tuo atveju, jei pasirinktumėte prabangiai klasei priskiriamą automobilį. Tą patį galima pasakyti ir apie skirtingas transporto priemonių kategorijas, pvz., mikroautobusus, kemperius, autobusus ir kt. Kainai įtakos turi ir automobilio gamybos metai, modelis bei kiti veiksniai.

Dėl minėtų priežasčių prieš pasirenkant automobilį nuomai, reikėtų įvertinti ir palyginti skirtingų transporto priemonių nuomos paslaugų teikėjų taikomą kainodarą ir taip pat pagalvoti apie jums aktualų nuomos terminą. Kuo ilgesniam laikotarpiui norėsite išsinuomoti automobilį, tuo mažiau kainuos viena para.

Kiek pinigų reikės skirti užstatui?

Užstatas šiandien yra taikomas bene kiekvienoje automobilių nuomos bendrovėje, todėl jei jūs planuojate išsinuomoti automobilį, turėtumėte nepamiršti ir užstato reikalavimo. Dažniausiai užstato dydis priklauso nuo to, kokią transporto priemonę norima išsinuomoti. Jei pažvelgsite į transporto priemonių nuomos bendrovių taikomas sąlygas, netruksite pastebėti, kad užstatas įprastai atitinka ir KASKO frančizės dydį. Taigi, kuo prabangesnį ir brangesnį automobilį planuosite išsinuomoti, tuo didesnio užstato bus reikalaujama.

Tačiau užstato reikalavimo galima ir išvengti, jei norima įsigyti papildomą automobilio draudimą. Dažnai tokia paslauga siūloma pasinaudoti, kai automobilį norima išsinuomoti ilgesniam terminui, pvz., bent 7 dienoms.

Kokie yra papildomi reikalavimai?

Kiekviena automobilių nuomos bendrovė taiko skirtingus reikalavimus, todėl prieš nusprendžiant, kurią bendrovę jums vertėtų pasirinkti, turėtumėte peržiūrėti jų internetiniuose tinklalapiuose pateikiamą informaciją. Kuo daugiau informacijos peržiūrėsite, tuo lengviau jums bus išvengti įvairių nesusipratimų ir papildomų išlaidų.

Pavyzdžiui, jei transporto priemonė klientui yra perduodama su pilnu kuro baku, ji su pilnu kuro baku turėtų būti ir grąžinta nuomos termino pabaigoje. Jei toks reikalavimas yra neįgyvendinamas, tenka sumokėti ne tik už pilną kuro baką, tačiau ir patirti papildomas išlaidas, kurios kyla dėl taisyklių nesilaikymo. Todėl visuomet naudinga žinoti, kokias sąlygas ir reikalavimus būtina atitikti.

Administratorius