Kaip greitai pasiskolinti

mymoney.lt

Net labai atsakingai planuojant savo finansus, kartais gyvenime nutinka taip, kad greitai prireikia pinigų, o jų neturite. Galbūt nepataisomai sugedo Jūsų automobilis, susirgote, nelaimė ištiko artimą žmogų, ar pritrūkote pinigų dovanoms ar kalėdiniams pirkiniams. Tokiu atveju reikia žinoti, kaip galite greitai pasiskolinti.

Greitųjų kreditų bendrovės paskolas siūlo kur bepažvelgtumėt – prekybos centruose, pašte, spaudos kioskuose, internete http://mymoney.lt/, telefonu, trumposiomis sms žinutėmis. Tai labai patogu, nes kai nutinka kažkas netikėto, nereikės važiuoti į kitą miesto galą, kad galėtumėte pasiskolinti. Greitai pasiskolinti galite dažniausiai iki 1000 eurų. Kai kurios įmonės skolina daugiau, tačiau tuomet ir pati skolinimo procedūra gali užtrukti ilgiau.

Skolintis galite įvairiam laikotarpiui, nuo keleto dienų iki poros metų. Tačiau neužmirškite, kad kuo ilgiau truks paskolos grąžinimas, tuo daugiau palūkanų Jums teks sumokėti.

Besirenkant greitųjų paskolų bendrovę, kartais apsimoka nepagailėti laiko ir porą valandų praleisti prie kompiuterio, lyginant bendrovių siūlomas sąlygas, akcijas. Pasidomėkite, kokias sankcijas taiko įmonė, jei vėluotumėte grąžinti įmokas. Taip pat, po kiek laiko, vėluojant, duomenys apie Jūsų pradelstą įmoką bus perduoti kreditų biurui ir atsiras neigiamas įrašas Jūsų kredito istorijoje.

Benaršant galima atrasti ir labai patrauklių pasiūlymų, kai suteikiama pirmoji paskola be palūkanų.

Išsirinkę, iš kurios bendrovės skolinsitės, galite jai pateikti paskolos paraišką. Patogiausias būdas yra užsiregistruoti internetu. Tam Jums reikės sąskaitos viename iš Lietuvos bankų, telefono numerio ir elektroninio pašto adreso. Registruojantis kitais būdais, pavyzdžiui prekybos centre ar spaudos kioske, Jums prireiks ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

Nemaža dalis greitųjų kredito bendrovių iš pradžių patikrina Jūsų kredito istoriją, tada nusprendžia, kokio dydžio paskolą Jums suteikti, ir ar iš viso ją suteikti. Jei vienoje įmonėje negavote kredito, galite išbandyti kitas mymoney.lt/greitos-paskolos/, yra tokių įmonių, kurios kreditus dalija lengva ranka. Tačiau nepamirškite, kad kuo lengviau bendrovė dalija paskolas, tuo rizikingesnė jos veikla. O kuo labiau rizikuojama, tuo didesnės palūkanos. Be to, jei įmonė atsisako suteikti Jums kreditą, vadinasi turite problemų su savo finansų valdymu. Tad gerai pagalvokite, ar sugebėsite be problemų grąžinti pasiimtą paskolą.

Administratorius