Kodėl verta sau kelti bankroto bylą?

Teisinės paslaugos

Jeigu esate verslininkas ir matote, kad jūsų dabartinė padėtis netenkina, negebate grąžinti skolų ir nebežinote ką daryti – tokiu atveju fizinio asmens bankrotas yra geriausias pasirinkimas. Lietuvoje suteikiamos labai patrauklios galimybės sustabdyti savo veiklą ir paprasčiausiai informuoti, kad esate nebepajėgus grąžinti pinigų. Tokiu atveju atitinkamos institucijos sutvarkys visus reikalingus dokumentus, informuos jus ir tuo pačiu paaiškins, kiek laiko reikės kokią pinigų sumą mokėti.

Kada verta bankrutuoti?

Verslininkas su tiekėjais ir kitais asmeninis dažniausiai „bendrauja“ tam tikromis sutartimis, kurios nurodo smulkmenas apibrėžiančias veiklą. Taip garantuojama, kad viskas bus legalu ir tuo pačiu abi pusės vykdys savo įsipareigojimus. Kuomet verslininkas nesugeba grąžinti skolų – kaupiasi delspinigiai, kurie jau anksčiau buvo nustatyti tam tikru susitarimu. Kuo ilgesnį laiką pinigai negrąžinami – tuo pinigų suma yra didesnė. Tuomet duobė gilesnė ir pinigų grąžinimas yra kur kas sudėtingesnis. Jeigu matote, kad pinigų grąžinti nepavyks – fizinio asmens bankrotas – puikus žingsnis.

Kuo daugiau žinosite – tuo bus paprasčiau

Nors visus bankroto darbus už jus atliks profesionalai, visgi, kiekvienas bankrutuojantis asmuo turi tiksliai žinoti, kokios atsakomybės jo laukia. Pavyzdžiui, kai kurie fiziniai asmenys yra ribotos atsakomybės: UAB vadovai, akcininkai, kokių nors asociacijų savininkai. Kita dalis žmonių yra neribotos atsakomybės ir tokiu atveju jie rizikuoja visu savo turtu. Natūralu, kad prieš pradedant kokią nors veiklą žmogus paprasčiausiai negalvoja apie bankrotą, tad ir neįvertina galimybių pasirinkti vieną arba kitą įmonę. Visgi, labai gerai, kai verslininkas pasižiūri į priekį ir tokiu atveju jis bankroto atveju žino, kokia yra jo padėtis ir ar verta bankrutuoti.

Dirbkite su profesionalais

Fizinio bankroto atveju bankas dažniausiai paskiria asmenį, kuris su jumis dirba. Tačiau tuo pačiu siūlome pasinaudoti ir su šia sritimi dirbančių asmenų paslaugomis, kurių tikslas, kad verslininkams ir fiziniams asmenims būtų paprasčiau susitvarkyti visus dokumentus ir tuo pačiu kad jie liktų mažiausiai „nuskriausti“. Šiuo atveju Lietuvoje teisinės paslaugas teikiančių įmonių pasirinkimas yra labai platus, tad užtenka susirasti kelias kompanijas, palyginti pasirinkimus ir pasinaudoti tos paslaugomis, kurios pasiūlymai Jums labiausiai tinka.

Administratorius