Namų tvarkymo paslaugos padės jums produktyviau išnaudoti savo laiką

Namu tvarkymas

Dažnas iš mūsų net nesusimąstome kaip paskirstome savo laiką savaitės bėgyje. Savaitėje yra 168 valandos. Didžioji dalis iš mūsų dirbame 40 valandų per savaitę, miegame tarp 45 ir 55 valandų per savaitę, taip pat kelionės iš darbo ir į darbą užtrunka apie 5-10 valandų per savaitę. Sudėję visą šį laiką pamatome, kad vien miegodami ir dirbdami praleidžiame daugiau nei pusę savo laiko savaitės bėgyje, net 90-105 valandas. Atmetus šį laiką, mums lieka kiek mažiau nei po devynias valandas laisvo laiko kas dieną.

Dalį šio laiko paskiriame maisto ruošimui, higienai, trumpam atsipalaidavimui po darbo ir t.t. Tačiau jau dabar darosi aišku, kad laiko draugams, šeimai ar vaikams lieka itin nedaug, todėl šį laiką reikia kuo produktyviau išnaudoti.

Žinoma turbūt nelabai norėtųsi atsisakyti maisto ruošimo ar trumpo poilsio priešais televizorių. Visgi tai atpalaiduoja, o maitintis pusfabrikačiais irgi nesinori. Tačiau yra tokių veiklų, kurias tikrai galima pamiršti, pavyzdžiui namu tvarkymas. Tvarkydami namus praleidžiame nuo kelių iki dešimties valandų per savaitę ir dažniausiai ši veikla neatneša jokio malonumo. Būtent dėl šios priežasties ją galima perleisti namų tvarkytojams. Juos galima išsikviesti kas savaitę, kad jūsų namai būtų švarūs visą laiką, o jums tam nereikėtų naudoti savo energijos. Tačiau taip pat galite pasisamdyti tvarkytojus tik kartą per mėnesį, jie kruopščiai išvalytų per mėnesį susikaupusį purvą ir sutvarkytų netvarką, o jums tiesiog reikėtų palaikyti esamą švarą. Tokiu būdu taip pat praleisite žymiai mažiau laiko namų tvarkymui, nei įprastai. Taip pat galite pasisamdyti namų tvarkytojus prieš įvairias šventes, kai viską suspėti darosi sunku. Tai padarius jums bent nebereikės galvoti apie tai, ar svečiai nepamatys dėmės ant kilimo ar kitoje namų vietoje.

Kaip jau turbūt supratote, svarbiausia yra savo laiką išnaudoti kuo protingiau ir nesvarbius ir nemielus darbus perleisti kitiems. Tokiu atveju, net daug dirbant ir turint nedaug laisvo laiko, jūs vis tiek sugebėsite jį praleisti maloniai su šeima ar draugais.

Administratorius